Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Strandon hány éves korig...

Strandon hány éves korig öltöztetnéd át gyermekedet a nyílt színen?

Figyelt kérdés
Ha esetleg az öltöző használat macerás, szerinted gond-e, ha egy gyors fürdőruha le, bugyi fel művelettel megoldjuk?

2020. aug. 13. 15:53
A kérdező szavazást indított:
sehány
max. 3 évesig
max. 6 évesig
max. 9 évesig
nem probléma, nudisok vagyunk
96 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Kapucnis törülköző alatt öltöztettem, amíg kicsi volt.
2020. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Szintén kapucnis törölközőt használnak a lányaim pici koruk óta. Nem meztelenkednek idegenek előtt.
2020. aug. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Soha. Én sem mutogatom magam a férjemen kívül senkinek, akkor a kislányaimat miért tenném ki idegen szemek vizslatásának?
2020. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Eltakarva teljesen, úgy, hogy más nem láthatta 6 éves korukig. Körbe tartotta körülöttük a törölközőt, én meg megtöröltem egy masikkal, majd felhúztam rájuk a gatyát. Ennyi volt a művelet, senki nem látta őket pucin. Amint a kisgatya fent volt, utána már nem tartottuk a törölközőt körbe mert minek. Azelőtt meg fürdőgatyában láthatták.
2020. aug. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
12 éves fiú simán áthúzza a dolgokat ugy hogy egy törölközőt köréfogunk de van amikor azt is egyedül csinálja. Kb 9-10 éves volt utoljára törölközö nélkül de akkor is úgy hogy leült a pokrócra és ott öltözött át.
2020. aug. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Én magam is simán átöltözöm törölköző takarásában ha úgy van. Pl. múltkor full tömény húgyszag volt a szabadtéri ingyenes öltözőkben, hát oda inkább nem mentem be. A gyerekkel is így csinálnám, premier plánban soha, de takarva bármikor.
2020. aug. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem 3 évesig normális vagy lehet kicsit tovább, sok gyerek maszkal mesztelenul és senkit nem zavar. Viszont a mai világban már a pedofilok kicsit éberebbek, és többen vannak.
2020. aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

5 éves a fiam.

Mi sokat járunk szabadstrandra, ahol fülke alig van, vagy az állapota miatt nem szívesen vinném be.

Pléden ülve le szoktuk cserélni a vizes nadrágját, általában törölköző is van ilyenkor rajta, tehát csak az látna bármit is, aki közvetlen odahajolna.

Amúgy elég szégyenlős, állva 0 takarással le sem tolná a nadrágját.

2021. máj. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Magam sem megyek öltözőbe, eltakarom magam..


Ha ő szeretne ott, akkor megyünk az öltözőbe

2021. máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én mindig öltözőbe megyek vele, és mind a ketten ott átöltözünk.


Egyszerűbb lenne a medence partján, persze, de féltem a pedofilojtól. Ki tudja, ki fényképezné le!!

2021. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!