Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ruháinak nagyon nagy része...

Ruháinak nagyon nagy része fekete egy 3 évesnek?

Figyelt kérdés

3 éves fiamnak a ruháinak nagy része fekete. Persze nem az egész, meg rengeteg ruhája van, nyilván a feketék is mintásak többnyire. De pl piroa meg narancs nem igazán van. Kék, sötét zöld, szürke.

(Hozzátartozik, hogy én magamon is a feketét szeretem. Nem állandóan abban vagyok, fekete nadrágom pl egyáltalán nincs is sok, de szeretem.)


Szerintetek ez baj? Sógornőm megjegyzést tett rá nem is először.

Nálatok vagy ismerősöknél nagyon színesen öltöznek a fiúk?


2020. aug. 15. 11:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%
Nem.
2020. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
42%
Nem gáz egyáltalán. Fiam van,a letisztult, nem mindenféle színekben pompázó ruhákat szeretem ráadni.
2020. aug. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
62%

Gyereknek általában nem szoktak sötétet választani, pláne feketét, mert gyászos, komor, komoly szín, egy gyerek még ugye gondtalan, vidám jelenség.

Ettől függetlenül te usb öltözteted, ahogy akarod. Szemely szerint én is fekete parti vagyok, de a gyerekemre amíg kicsi volt sosem adtam.

2020. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
54%
? Minél sötétebb annál forrób viselni , nyáron ez pokol hőguta garantált .
2020. aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
23%

4!


Nem feltétlenül igaz. Plusz ha izzad az ember benne, nem látszik a folt, ellentétben minden más szinnel

2020. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
34%

Ha a kisfiad szívesen hordja a ruháit, akkor senki másnak nincs beleszólása pusztán a szín miatt.

Mellesleg egy kisfiúnak ugyan milyen színeket kellene hordania a feketén, kéken, szürkén, zöldön kívül? Miért nem jó ez?

2020. aug. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
35%

Rengeteg normális színű ruha is van nem csak csiricsáré amibe papagájnak néznek ki.Én pld egyszer adtam a hasonló korú gyerekemre feketét,a nagypapa temetésére.Nem erre a korosztályra való szín.Megis ízléses,mindig dicsérik milyen csinos.

Amúgy a te gyereked,úgy oltozteted ahogy szeretnéd .

2020. aug. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
45%
Nem. En is nagyon szeretem a feketét. Majd ha ő masmilyet szeretne, vesztek olyat.
2020. aug. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
42%

Anyukám kiakadt mikor egyszer fekete (mintás) polót adtam az ovis fiamra. Pedig jól állt neki, szerinte nem gyereknek való a fekete. Amúgy kék, zöld,szürke, fehér ruhái voltak többségben. Mikor sulis lett, egyte több feketét kapott, és az is áll neki legjobban. Totál feketében nem szokott lenni, farmernaci + fekete póló,vagy fekete nadrág valami más színű felsővel.

A lányomat egyébként sötétkékbe szeretem öltöztetni, sokkal jobban áll neki a kék szeméhez és szőke hajához mint a rózsaszín. (Erre mar nem tett mrgjegyzést senki)

2020. aug. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
32%
Nincs vele semmi baj. Azért, mert gyerek, nem kell papagájnak kinézni. Bár lányban is több fekete lenne. Mondjuk annak is örülnék, ha a sok mintás vacak mellett árulnának egyszínű darabokat is. Elképesztő a mostani gyerekruha divat.
2020. aug. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!