Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha az 5 éves kisfiad azt...

Ha az 5 éves kisfiad azt mondaná, hogy derékig meg akarja növeszteni a haját, akkor mit tennél? Hagynád, vagy lebeszélnéd róla?

Figyelt kérdés
2020. aug. 23. 16:12
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
62%
Hagynám.
2020. aug. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
64%
Hagynám, majd meggondolja magát később vagy , nem...
2020. aug. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
68%
Nem hagynám. És még csak nem is azért, mert fiú, hanem mert rohadt macerás minden szempontból. Egyébként nem tudom, milyen jellem a kisfiú, de az én 4 éves fiam pl. mond vagy kér valamit, és 10 perc múlva sokszor már tök mást akar. Ebből kiindulva én nem is venném túlságosan komolyan, lehet, hogy 3 nap múlva már nem is akarja. Persze nem minden gyerek ugyanolyan.
2020. aug. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
49%

"És még csak nem is azért, mert fiú, hanem mert rohadt macerás minden szempontból"


Ha lányod lenne, akkor is letolatod tüsire, mert macerás?

2020. aug. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
79%
Hagynám, amint zavarja, vagy akadályozza, meggondolja magát, egy fél óra alatt, rendbe lehet tenni a haját. Akár, fodrásszal is.
2020. aug. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
55%
Én biztosan nem hagynám, ha csak simán hosszabb hajat akar, akkor felhosszut engednék, de annál hosszabbat biztosan nem. Nagyon nehéz kezelni egy hosszú hajat, illetve tudom, hogy ez mostanában nem divatos, de a nemének megfelelően kell kinéznie, az, hogy felnőttként mit akar, az más kérdés lesz majd.
2020. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
51%
Hagynám.
2020. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
61%
Hagynám. Igencsak hosszú idő kell ahhoz, hohy ilyen hosszú legyen a haja, majd meggondolja magát közben.
2020. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
35%
Az ő haja, semmi jogom beleszólni. Mindent hagyok, ami nem veszélyzteti.
2020. aug. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
29%

"Ha lányod lenne, akkor is letolatod tüsire, mert macerás?"


Nem tüsire, de derékig érő haja neki is akkor lehetne, amikor már ő saját maga fésüli, mossa, szárítja, rendezi saját magának. A fiamnak is max akkor. Egyébként van fiam is, és lányom is. :) Egy ekkora gyerek még naponta, hetente mást akar. Valószínűleg már félúton (vagy előbb) meggondolná magát a kisfiú, de erre írtam azt, hogy persze nem ismerem.

2020. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!