Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős kortól ajánlott...

Mennyi idős kortól ajánlott emeletes ágyat venni?

Figyelt kérdés
Nagyobb 3,5; kicsi 2
2020. aug. 26. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Hát én nem vennék úgy, hogy a nagyobb még nincs minimum 5 éves, mert fönt hiába van korlát, egy kisgyerek könnyen leesik. Tesóm 8 évesen esett le egyik éjszaka az emeletes ágy tetejéről, pedig volt korlát. Szóval ilyen kicsiknek még tuti nem vennék, de attól is függ, hogy milyenek a gyerekeid.
2020. aug. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A nagyobb éjszaka rendszeresen felkel 1 és 1:30 között és átjön hozzánk aludni. A kicsi járókába alszik de sokat mocorog.
2020. aug. 26. 23:52
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Hát akkor még tutira várnék pár évet.
2020. aug. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
A te esetetben én is várnék. Az én kislányom most 22 hónapos de épp 2 hete kapott csúzdás ágyat. Ugye ez elég magasan van, létrán kell felmászni, de 1x sem esett le, ha felkel akkor kiabál hogy anya, és akkor megyek leveszem. Ha napközben kel fel vagy játszik csak simán lecsúszik, vagy le mászik a létrán. Engem a családban mindenki riogatott hogy úr isten de felelőtlen vagyok és nem lesz jó mert le fog esni. Hát eddig nem volt semmi gond és egyszerűen imádja, hogy alatta meg egy kis kuckó van ki alakítva. Nagyon sokat játszunk ott :)
2020. aug. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Én a 7 és 4,5 évesemnek sem vennék, meg úgy soha
2020. aug. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Soha. Nekünk volt amikor gyerek voltam. Gyűlöltem. Állandóan leestem róla, ha én forogtam, a húgom ébredt fel, ha ő forgott, én ébredtem....
2020. aug. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!