Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy èrtek be a munkahelyetekre?

Hogy èrtek be a munkahelyetekre?

Figyelt kérdés

Mennem kell vissza dolgozni. Legkorabban 7 re vihetem a gyerkocot bolcsibe, az is korai ha azt nezem, hogy fel 6kor kell kelnunk.

Odaerunk a bolcsibe fel7 -7re.

Onnnan, hogy erjek be a munkahelyemre 7,fel 8ra.

Apa detto koran megy.

Segitseg nincs.

Bolcsit nem akarok masikat. Munkahely meg nem annyira van a bolcsi kozeleben

Ti hogy oldjatok meg?



2020. szept. 9. 12:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Főnököddel megbeszéled, hogy mikor tudsz a bölcsi miatt reggel beérni. Én is 7re viszem, fél9kor kezdek (50 perc a munkahelyem kocsival sajnos)
2020. szept. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%

Sajnso nekem sem sikerült így kerestem egy 4oras állást.

Ez amit az előző irt csak irodai helyeken megy,de ott sem mindenhol. Nekem nem mondták azt,oké akkor mostmár 9kor nyisd a boltot 😀

2020. szept. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ezaz! Nekem a mutoben kell lennem fel 8kor! Sebki nem fog varni ram
2020. szept. 9. 13:03
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

Vagy egy barátnőm egyedülálló anyuka,kérvényezte a helyi jegyzőnél és úgy csak az ő gyereke miatt ment egy dadus 6ra.

De ehhez az ő segítőkészségük is kellett.

2020. szept. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
88%
Sírva,annyira utálom már.
2020. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
27%
Ezt úgy bírod mondani, mintha a gyerekvállalás előtt nem tudtad volna pontosan előre, hogy ez lesz.
2020. szept. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
23%
6osnál a pont. Ovi sem fog hamarabb kezdődni fél7nél. Nálunk 1 (magán)bölcsi van ami 7kor nyit. Ha nem tudod megoldani akkor még ne menj vissza dolgozni.
2020. szept. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is nagy macera volt, napi 2x1,5 óra ment el az utazással.. Oviig kibírtuk, de amikor már hajszálon táncoltak az idegeink, akkor valahol tanácsolták, hogy talán lehet kérvényezni áthelyezést a munkahelyed címe alapján körzeti bölcsibe - ha van hely.

De te se bölcsit se munkát nem szeretnél másikat, így le kell nyelni a békát valahogy és a gyorsabb reggelre kell kitalálni valamit.

2020. szept. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%

Nem akarsz másik bölcsit, nem akarsz másik munkát...

Milyen megoldást vársz? Tanulj meg teleportálni?

2020. szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
4est irtam én az megérhet egy kérvényt a jegyzőnél/fenntartónál és akkor hátha segítőkészek.
2020. szept. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!