Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Veszett már el a gyerekednek...

Veszett már el a gyerekednek nagyon kedves játéka, amit nem sikerült pótolni?

Figyelt kérdés

Hogy viselte? Hogy tudtál neki segíteni?

Ellopták a lányom egyik nagyon kedves játékát. Próbáltam kideríteni, ki vitte el, de nem sikerült... Próbáltam másikat szerezni belőle, de minden követ megmozgatva se találok... Sajnos nem egy tucat játék volt.


2020. szept. 28. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős! Több kedvenc játékát is vesztette már el a kislányunk. Az egyik előkerült úgy hogy, facebookon "hirdetést" adtunk fel a helyi anyukák közt. A másik sosem lett meg.

Nehezen viselte! Nem is akart aludni a játéka nélkül.

Kapott másik hasonló játékot. Elején nem nagyon akarta elfogadni, de azután az lett a kedvence.

2020. szept. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyet elvesztett, kicsi volt, párnapig sírt, aztán elfelejtette, nemrég ugrott be neki évekkel később, mikor néztük a régi képeket.


Ellenben vesztett el hajpántot, amit utált, de amint elhagyta.. a mai napig felhozza párhetente, pedig 2 éve volt.

2020. szept. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokáig sírt miatta, aztán lett egy új kedvenc. Szonte rögtön vettem még egyet és elraktam a szekrény aljába. Még mák napig emlegeti azt a játékot.

A te kislányodNak mi volt ez a játék? Hátha tud itt valaki segíteni:)

2020. szept. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!