Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 9-36kg-os autós gyerekülések...

A 9-36kg-os autós gyerekülések mind szétszedhetők külön ülésmagasítóra?

Figyelt kérdés

Nem találom a leírásában, eddig egy képet láttam amin szét volt szedve, többet nem találtam róla sajnos.

Kinderkraft comfort up és a Kinderkraft concept ülésekről lenne szó.

Köszönöm ha tud valaki segíteni esetleg!


2020. okt. 4. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, egy német oldalon megtaláltam a leírást a kinderkraft comfort up-ról, és igen, használható külön de nem ajánlott mert akkor már nem ad megfelelő védelmet egy baleset során. ( [link]
2020. okt. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál. A conceptről nem találtál esetleg?
2020. okt. 5. 08:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! A másikról nem találtam se értékelést, se törésteszt eredményt sajnos. Egy másik verziót (Kinderkraft Oneto 3) tesztelt az ADAC és csak közepes eredményt ért el. A Kinderkraft Concept jobbnak tűnik, én csak az isofixet hiányolom, de persze ettől függetlenül még lehet jó. Szerintem ezt nem lehet szétszedni külön ülésmagasítóra, semelyik leírásban nem szerepel opcióként.

Amúgy sima ülésmagasítót csak max rövid távra használjátok végszügség esetén, nem nyújt semmi védelmet.

2020. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséged! Megrendeltem végül a Conceptet, most 3 éves a kisfiam,egy ideig még jó lesz neki, lehet nem is gond ha nem lehet szétszedni, így nagyobb a védelem, a 36 kilótól még úgyis messze áll, a fejtámla meg egész magasra állítható, így bízom benne hogy sokáig fogja tudni használni.
2020. okt. 7. 08:36
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg is érkezett, szétszedhetős a Concept is külön ülésmagasítóra.úgy küldték darabokban.
2020. okt. 8. 13:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!