Nem eszi a hust?

Figyelt kérdés
Van akinel a gyerek nem eszi meg a hust vagy csak nagyon keveset?Mit adtok helyette?Igy is sovanyka nagyon es par falaton kivul tobbet nem eszik belole.
2020. okt. 10. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem a hústól fog meghízni, viszont az így kieső fehérjét más élelmiszerekkel pótolni kell.
2020. okt. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Gyermeket a régi világban mikor szoktatták a hús evésre mind a nyúl hússal kezdték könnyen emészthető és finom .
2020. okt. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Rengeteg kisgyerek nem szereti a húst. A gyümölcsökhöz és zöldségekhez hasonlítva egészen más az íz és a textúra. Majd megeszi.
2020. okt. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Hizni valóban nem a hustol fog. Adj neki több tejterméket, sajtot, joghurtot. Később lehet, hogy rakap.
2020. okt. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A túró pld fehérje dús,vagy ha eszi a babot az is jó fehérje forrás csak ugye puffaszt,lehet belőle még kamu huspogácsat is csinálni.

Nálunk szinte csak a húst eszi na az nagyon szívás.

2020. okt. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

2,5 évesem nem eszik húst. Én nem aggódom. Néha napján megeszi a halat. Adok neki és ezeket szereti is: tejtermékek, sajt túró joghurtot stb, bab, lencse, brokkoli, hummus

ugye csicseri borsó, cukkini, karfiol, levesek bármilyen legyen-krém vagy zöldség, édes krumpli, spenót, kukorica,

Lehet, hogy ő inkább már vegetarisnus🙂 jaj és a tojás. Ezek mind mind jól helyettesítik a húst

Ha ezeket a tiéd is megeszi akkor nincs nagy vész

Nálunk mondjuk a gyerek a virslit azért megeszi

2020. okt. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

Ézz körül a vega étrendekben.

Ott a fehérjét pótolják mással.

Túró

Tojás

Bab

Csicseriborsó.. stb


Valóban a húsevő gyerek is tud szívás lenni..( tapsztalom)

2020. okt. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Ne erőltesd, mert nem sok értelme van. Anyu szintén szenvedett velem anno (második első gyerek vagyok és eléggé próbálkozott). Azóta se lettem nagy húsevő, de a tejes/tojásos dolgokat szeretem és eszem.
2020. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Adj simán húslevest tésztával és zöldségekkel.

Vagy húslevesben főzd meg a rizst.

Süssetek szalonnát vagy grillezzetek együtt - lehet, hogy így kedvet kap enni.

Tedd a húst (akár daráltat) a pizzára.

Próbálkozz darált húsos spagettivel.

Adj simán jó minőségű virslit, készíts hot-dogot.

És az ősi klasszikus: készíts katona-falatkákat, aminek nem a hús van a tetején, hanem kedvenc zöldsége vagy sajt - szúrd fel kis pálcikákra.

2020. okt. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért vagyok lepontozva azért mert ajánlottam zöldségeket egy olyan problémára ahol nem eszi meg a húst... Ezek jól helyettesítik.
2020. okt. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!