Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlott film 4-5 éveseknek?

Ajánlott film 4-5 éveseknek?

Figyelt kérdés

Betegség miatt egész heten itthon leszünk.

A kisfiam napi átlag 10-20 perc filmet néz, ez úgy jön ki, hogy egyszerre 30-40-et, de vannak napok, amikor totál kimarad. Ez általában Kisvakond, Vizipok, Frakk vagy Franklin.

Gondoltam, néznék vele valamit egyik délután nagy képernyőn. Mi ajánlott ennyi idős korban? Tudom, semmi, de az után?



#mozi 4-5 éves
2020. okt. 12. 09:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

Én nagyon szeretem a Vukot, meg a Susu a sárkányt is. Ezek több részese, nem yan hosszúnak, és kedves mesék.


Ha valami modern mesere gondoltál, akkor most a Ratattoulee jutott eszembe.

2020. okt. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%

Nálunk első film amit megnézett 3 évesen végig az az úton hazafelé volt.

Gyerekkorom egyik kedvenc filmje, neki is nagyon tetszett, nem mese, de kutyák-cicák beszélnek benne, nincs benne félelmetes rész, több részes.

2020. okt. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Micimackó,Madagaszkár,Némó nyomában,Szilaj,a vadvölgy paripája,Toy Story....stb. Van sok aranyos :) Én fiam pl. a Shrek-et imádta volt hogy naponta többször is megnézte azokat a jeleneteket amelyek tetszettek neki benne :)
2020. okt. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. okt. 12. 11:23
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Csingiling (ha fiú létére nincs baja a tündérekkel)

Kung fu panda

2020. okt. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én ötévesemet teljesen elvarázsolta mindkét Jégvarázs, hiába pasi. :)
2020. okt. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg az Énekelj! ment nálunk nagyot, itt a zenés darabok mindig sikeresek, de ha nem bírod az állandó indokolatlan éneklést, akkor visszakozom :D Bár ebben legalább egy tehetségkutatón lépnek fel, és nem azért fakadnak dalra, mert szépen süt a nap. :)))
2020. okt. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Totoro, Csingiling, Wall-e, Shrek nálunk nyerő volt. Én bevallom, a Ghibli stúdió többi remekei közül is néztünk már együtt, amik elvileg nem gyerekeknek valók. (Kiki, a boszorkányfutár, Chihiro.) Tervben van még több is, mert szép, szereti és nem pörgeti túl.
2020. okt. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi, hetesnek: tök vicces a válaszod, és valóban, nem bírom az “indokolatlan éneklést”.

Ma a Shaun a bárányt néztük meg végül, nagyon tetszett neki, olvadoztam, ahogy átélte a nulla kis jeleneteket.🥰

A többit is keresgelem már.

Köszi a válaszokat!

2020. okt. 12. 21:37
 10/12 anonim ***** válasza:

Vukk a macskak reme

A kisherceg

A lapátfülű nyúl

Magyar népi meséj

Aladin meséi

Andersen testvérek meséi

Igaz Bibliai tortenetek

2020. okt. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!