Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 6 éves,elkezdett...

Kisfiam 6 éves,elkezdett focira járni,de nagyon nem megy neki.Járassam tovább?

Figyelt kérdés
Nem egy filigrán típus,kicsit erősebb testalkatú.Látom a korabeli fiúkat,mennyire tehetségesek,szegénykém meg olyan,mintha csak “útban lenne”,de nagyon szereti...nem tudom mi tévő legyek...

2020. nov. 4. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha szereti, akkor mégis mi a kérdés.
2020. nov. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem élsport. Ha szereti, csinálja! Ez a sport lényege.
2020. nov. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Jesszusom, ezt valóban komolyan kérdezed?! Nem hiszem,hogy azért kell sportolnia,mert ő lesz az új Ronaldo, hanem pont azért amiket leirtál...mert túlsúlyos és mert szereti. Csak hasznára válhat.
2020. nov. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
mondjuk kérdezd meg, ő mit akar...
2020. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

És? Ha nem megy valami rögtön, akkor már fel is kell adni? Nem! Addig kell gyakorolni, amíg jobb nem lesz! Lehet, hogy soha nem lesz olyan jó, mint a többiek, de idővel javulhat, ráadásul ő is élvezi.

Inkább menjetek hétvégente gyakorolni vele, játszani, de szülőként nehogy már csak annyi legyen a max, hogy kiveszed onnan.

Ha már ő is azt mondja, hogy nem akar menni, akkor érdemes megfontolni, de azt is óvatosan, mert lehet, hogy csak éppen mélyponton van, és segítségre lenne szüksége, nem arra, hogy feladja.

2020. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha szereti vinném továbbra is, ha nem akar már járni nem vinném többet. Nem kell, hogy mindneki élsportoló legyen, az a lényeg, hogy szeresse, szokja meg a rendszeres testmozgást, hogy később is természetes igénye legyen rá.
2020. nov. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Ha tenyleg nem megy neki, es csak "hatraltatja" a tobbieket es az edzo szerint sincs keresni valoja ott kivennem
2020. nov. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Pontosan ez a problémám,hogy ez egy csapatsport,ahol aki gyengébb sajnos hátráltatja a többieket.Egy városi klubba jár,ahol már meccsek is vannak a kicsiknek.A későbbi csalódástól óvnám inkább,nem lehet kellemes kispadon üldögélni.A nagyobbaknál az egyik anyuka kisfiát valósággal kiutálták ezmiatt.Nem a legjobb volt a kisfiú,ott is hagyták a csapatot,más sportot keresnek.Talán az lesz a legjobb,ha megkérdezem az edzőt.
2020. nov. 4. 14:46
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Amíg élvezi had járjon. Az én fiam is 6 évesen kezdte, szegénynek semmi labda érzéke nem volt (a mozgása amúgy szuper volt főleg ahhoz képest, hogy erős testalkatú ) aztán valahogy belejött. Igaz, csak most 7.5 évesen vittük el először meccsre, én le is döbbentem, hogy milyen ügyes lett, sőt, majdnem a legjobb a csapatában. Nekünk a mozgás miatt (súlyfelesleg) fontos volt, hogy járjon és az edző is azt mondta, hogy hagyjuk csak, amíg szeret menni engedjük el.
2020. nov. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Derjaderja ***** válasza:
87%
Tartósan vagy már a gyakori versenyzés idején nem járatnám, ha kiugróan ügyetlen lenne, pláne ha kinéznék miatta, de azért 6 évesen kezdőként szerintem még nincs lefutva a dolog. Várnék, hátha ügyesedik. Az edző is jó ötlet.
2020. nov. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!