Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Párom elhozza a gyereket elég...

Párom elhozza a gyereket elég sokszor láthatásra,és mindenből kizárnak. Ők játszanak a szobában vagy a telefonnal,én kint ülök a konyhában. Hozzám sem szólnak egész nap,mintha itt sem lennék. Rengeteg vita volt már ebből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta,foglaljam el magam. Amikor elmegyünk valahová hárman,akkor is az van, hogy sétálnak, fogják egymás kezét,nekem meg mondják,hogy kullogjak előttük vagy mögöttük. Egész nap hozzám sem szólnak. Elhancúroznak ketten. Amikor jön a gyerek, már gyomor idegem van... Ha nincs itt,akkor megegy a szomorkodás,és a munkába temetkezés. Egyre rosszabbul érzem magam itt. Velük.
2020. nov. 14. 12:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%

A páromnak is van 2 gyereke, akik jönnek minden hétvégén, péntek estétől vasárnap estig, de nálunk ez nincs így.

A párodnak és neked ia tennes kell. Fokozatosan, de közelíts te is! Előtte beszélj a pároddal, hogy segítse ezt! Ha külön elvonulsz, ne csodálkozz! De a párod is furcsa.

Milyen idős a gyerek?

2020. nov. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Te az új párja vagy az apukának a történetben ugye? Valahogy nem világos.


Ha igen, akkor beszeld meg velük, hogy ez neked rosszul esik, szeretnéd megismerni a gyereket és összebarátkozni vele, nem az anyukája helyére pályázol, de szeretnéd ha te is valamiféleképp az életük része lennél, és ne zárjanak ki. Ha nincs változás, és téged zavar, akkor szakíts.

2020. nov. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
6 éves. Ha oda megyek,sem szólnak semmit. El nem mozdul a gyerek mellől. Játék játék játék játék. Ha elmegy a gyerek,azonnal megy ki szomorkodni a műhelybe. Oda megyek hozzájuk,de ők pl ketten kártyáznak,és ha be akarok szállni,az apja nem engedi.
2020. nov. 14. 12:38
 4/28 A kérdező kommentje:
Azt mondta,a gyerek miatta jön,őrá kíváncsi,nem pedig rám. Vele akar lenni,nem velem. Menjek el a barátomhoz, barátnőmhöz addig,vagy mit bánja,csak foglaljam el magam. Most is oda adja neki a telefonját, játszik vele,az meg egész nap csak nézi. Ül mellette, mint egy őr.
2020. nov. 14. 12:40
 5/28 anonim ***** válasza:
92%

Én nekem ebből nem kéne.

Ott hagynám. Egyértelmű, hogy téged nem tart családtagnak, akkor minek egymás idejét húzni? Ha szeretne, akkor nem bánná ha családként foglalkoznátok a kisfiúval, sőt egyértelmű lenne.

2020. nov. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Lány a gyerek.
2020. nov. 14. 12:43
 7/28 anonim ***** válasza:
95%
En kilépnék ebből a kapcsolatból. Nem azért mert a gyerekét szereti, hanem mert téged nem eléggé. Nekem is elvált apuka a férjem. Ha közös program volt, az közös volt. Ha meg kettesben akartak valamit, nem mentem velük. De ez nem volt ilyen elviselhetetlen és ha nem volt velünk a gyerek, akkor normális kapcsolatunk volt. Azért írom múlt időben mert már 17 éves szóval már igazából azt csinál amit akar. Jön megy ha akar stb.
2020. nov. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
80%
Ezt most valami görve tükör trollkodás akar lenni ugye azoknak, akik szerint apukának kéne foglalkoznia a láthatáson lévő gyerekkel, és nem újanyura lőcsölni az egészet...?
2020. nov. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
Ha ez igaz, akkor nem értem mit akarsz egy ilyen embertől.
2020. nov. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Ha lenne közös gyerek,azt is lesz@rná, még itt a másik? Akkor gyakran lenne lesz..van az apja részéről.
2020. nov. 14. 13:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!