Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, ha a 7 éves...

Mit tegyek, ha a 7 éves kislány tesóm nagyon éhes, de semmit nem akar enni?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok, az unokahúgomat rám bízták, hogy vigyázzak rá, mert a szüleiknek (nővérem és a palija) dolga van. Az én anyám dolgozik, tehát csak én és a kiscsaj vagyunk itthon.


A gond a következő: nagyon éhes, de mindenre azt mondja, hogy nem kívánja.

Lassan már felmegy az agyvizem! K*rvára tudja, hogy éhes, de azt nem, hogy mit akar enni. Nem mindegy??? Ami délben finom volt az miért nem jó?

Nem értem!


Segítsetek kérlek, az anyja nem ér rá, őt nem tudom elérni, az én anyám meg nem veszi föl, valszeg ő is dolgozik.

Teljesen tanácstalan vagyok.


Próbáltam már azt, hogy egyetelenegy párizsis szendvicsre mondtam, hogy tessék, ez van, nincs más, ezt lehet megenni.

De nem, az se jó.


Itt nyöszörög nekem, hogy éhes vagyooook, de nem tudom mit akarok enni.

Végtelenül türelmes vagyok, imád ő engem, próbáltam megbeszélni, hogy Fanni drága, nem kell mindig a kedvencedet enni, eszel most valamit, aztán nem leszel éhes. De neeeeeem.


2020. nov. 15. 19:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Fülénél fogva beviszed a spájzba, kinyitod a hűtőt hogy ez van, válassz.
2020. nov. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Mondd neki hogy szóljon, ha kitalálta hogy mit szeretne enni. A nem tudomot nem lehet megfőzni.
2020. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
Tejbe griz esetleg? Könnyű megcsinalni és szeretik a gyerekek
2020. nov. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
39%
Tudom, ez igy egeszsegesseg szempontjabol nem a legjobb, de talan ha valami nasi szerut kinalnal neki? Aztan utana hatha meg jon a kedve a rendes etelekhez is. Vagy ha nincs otthon nasi, akkor esetleg vajas kenyer kakaoval? Vagy valami gyumolcs, amit szeret?
2020. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

Parizeres kenyérre rajzolj ketchuppal mosolygós arcot stb..

Ha nagyon éhes, de nem akar enni az ő baja. De kínáltâl lehetőségeket, válasszon.

2020. nov. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
99%
Ha olyan baromi éhes lenne, nem válogatna, hanem enne. Majd megunja, ha már tényleg éhes lesz.
2020. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
13%

Mit tegyél? Mondjuk ne írj ki kamukérdéseket.


Unokahúg vagy "kislány tesó" (akit húgnak szoktak nevezni), döntsd már el.

De amúgy az egészről ordít hogy kitaláció.

2020. nov. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Semmit. Feküdjetek le aludni. Aki éhes eszik. Aki meg hisztizik, az így járt. Jó éjt!
2020. nov. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
Komolyan nem látja senki hogy a kérdésben kislány tesó, a leírásban meg unokahúg van?!
2020. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Ha igazán éhes, enni fog magától is, ne foglalkozz vele.
2020. nov. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!