Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aggodjak ha a kislányom nem...

Aggodjak ha a kislányom nem szereti ha megerintjuk?

Figyelt kérdés

Van egy novere, vele nem volt ilyen baj

Ő ket evvel fiatalabb, most 8 éves.

Sose szerette ha hozzaerunk vagy szeretettel közeledünk.

Mikor mar tudott beszelni meg is mondta, hogy ne ot hanem a testveret olelgessuk. Azota is ez van, ha megpuszilnak, olelnenk megmerevedik.

Nagyon duhos lesz, gyakran duhrohamig fajul. Es ez nem csak olyan jaj a pajtasok elott ne.


2020. nov. 27. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyerek koromban én is ilyen voltam.

Bár ha ölelésre volt szükségem akkor bújtam anyjához,apjához, nagyszülőkhöz is.

Bár ez ritkán fordult elő.

Sajnos a férjemmel is ez van.

Van hogy kérem ne ölelgessen,mert hisztis leszek.

A gyerekeim től jobban viseltem.

Bár előfordult, hogy befeszültem ha ölelgettek.

Nem azért mert nem szerettem ezeket az embereket.

Inkább elég temperamentumos, lendületet ember vagyok.

Amikor nő az aktivitások, akkor úgy érzem lefojtják az energiákat az ilyen jellegű szeretgetések.

Soha nem éreztem, hogy baj lenne velem.

2020. nov. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A lányom is ilyen. Megvigasztalja magát. Nem szereti ha csak úgy ölelgetjük. Én nem erőltetem, ha szeretne ölelést oda jön, és kéri. Akkor szívesen megölelgetem, és szeretgetem. Ezek a pillanatok a ritkaságuk miatt nagyon felértékelődtek nekem. Pedig én is ilyen vagyok, de a gyerekem az más.
2020. nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 10 éves és egyáltalán nem szereti ha ölelgetjük vagy pusziljuk,nem erőltetjük, ha akar odajön, bújik, de ez nem gyakori.Picinek is ilyen volt,más a szeretetnyelve mint a miénk. A férjem is nagyon bújós meg én is, nem tudom kire ütött
2020. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Kolléganőm ilyen. Felnőttként kiderült, hogy enyhe autizmusa van. Nagyon okos no egyébként meg nagyon jószívű. De már elsőre latod rajta, hogy kicsit fura. Tudja ő is magáról, mindig is tudta, ezért ment el valahova kivizsgáltatni magát, mert sejtette, hogy valami nem kerek. Ha nem nyulkalunk hozza teljesen jól elketyeg a mindennapokban. De azt se szereti, ha véletlen hozzáérünk.
2020. nov. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Exem négyéves koráig nem beszélt szinte egy szót se. Már azt hitték néma, az orvosnál pedig közölte, hogy egyszerűen csak nincs mit mondjon.


Jelenleg a Nemzetközi Tanulmányok Doktorandusza.

2020. nov. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!