Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 22 hos kislányom olyan hisztis...

Kelemenkelo kérdése:

22 hos kislányom olyan hisztis nyafogos lett ha nem kap meg valamit hogy ihaj. Földhöz vágja magát stb visit nyafog . Ilyenor hogy kezeljem mert legszivesebben a szájára cspnék de azzal nem érek el semmit?

Figyelt kérdés
én már lassan sirva fakadok.csődőt mondok
2010. aug. 12. 13:56
 1/6 A kérdező kommentje:
ja meg ha hozzánk jőn valaki vagy valahol vagyunk vagy az apja jőn haza még hisztisebb
2010. aug. 12. 13:59
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg olyankor nem foglalkozni vele. Csinálj valami mást, látványosan, s lehet őt is érdekli, s befejezi, megy érdeklődni. Nem könnyű, tudom. De az se jó, ha kiabálsz vele, mert úgyis lexarja.


4 éves csajszi, 2 éves kissrác, 3 hetes kiscsaj anyukájuk

2010. aug. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaj ne is mond, mi is ebben a cipőben járunk. Sőt még azzal megspékelve, hogy 3 hete született a tesója meg. Szerencsére nem féltékeny, de nagyon kell vigyázni mindenre, amit mondunk, nehogy a kisöcsire vetítse a dolgot. Szóval azt hiszem marad a türelem, és néha nyelek egy nagyot. Nyugi ezt a korszakot is túléljük :) Nem tudod ilyenkor elterelni a figyelmét? Nálunk bejön. Vagy kap egy jobb "ajánlatot", pl: játszótér vagy séta. Ha semmi sem segít megkérdezem tőle, hogy fáradt-e mert ha igen mehet vissza aludni. Ezt valamiért fenyegetésnek veszi, pedig minden sírás nélkül megy ebéd után és este is tentizni. üdv, kitartást Neked
2010. aug. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is kezdte a kicsi, a nagytól látja, mennyire jó dolog a hiszti. Ma már másképpen kezelem a kicsi hisztijét, azonnal elterelem a figyelmét. Elviszem, hogy keressünk cicát, nézzünk repülőgépet, s akkor el is felejti. Van, hogy beküldöm a szobájába, s mondom neki, hogy akkor jöjjön ki, ha befejezte a hisztit. Sajnos sokszor a nem figyelés miatt tör ki a hiszti, illetve magára akarja hívni a figyelmet. Nekik még nincs türelmük, nekik minden most és azonnal kell, ezért van a hiszti.
2010. aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én- mikor látom ,hogy kitör belőle a hiszti - tök normális hangon mondom neki, hogy "Ja, ahá, hisztizni akarsz, akkor ide tessék a földre feküdni, - segítek neki lfeküdni, h ne verje be a fejét - na, itt lehet hisztizni, aztán ha meguntad szólj és otthagyom (lakásban nem gond, utcán meg csak kicsit arrébb megyek és nem érdekel a műsora). Aztán felkel és jön, mert nem ért el semmit... :DDD


17 hós, de már próbálkozik egy ideje. mondjujk engem nem borít ki egyáltalán.

2010. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az enyém egész nap kiabl, visít, anyaanyaanya, a játszón visít ha valaki hozáér, valaki felmegy arra a játékra amit ő is szeret, ha valaki az ő játékát kipróbálja......egymerő nem kiabálj, ne visíts a napunk....én azzal szerelem le a játszón, hogy ha visítasz kibálsz, akkor hazamegyünk, nem játszom veled. ez hatékony. persze 2 perceként el kell mondani, de már látom a javulást. :)

itthon, ez nehezebb....mondom neki, halk hangon, ne visíts, édesem, nem vagyok süket, ne kaibálj, én se kiabálok veled. ....állítólag 800x kell elmondani valamit, hogy eljusson..... hát mi mmár közeledünk a 800-hoz, de azért látok javulást. amúgy rá ilyen periódusokban tör a hiszti, pár napig borzadály, aztán utána viszonylag normálisan viselkedik....ja és én ha normálsian viselkedik, akkor mindig megdicsérem, hogy milyen ügyes, ha szépn kér valamit (ritka egyelőre), akkor is megdicsérem, megpuszilom, hogy milyen ügyesen kérte, nem kiabált, anya most nagyon örül.... kötélidegek kellenek...mit kötél, acélsodrony!!! :)))

20 hós lesz nemsoká

2010. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!