Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyereketek mondott, csinált...

Gyereketek mondott, csinált néha ijesztő dolgokat?

Figyelt kérdés

Kislányom eléggé gyorsan fejlődik és volt néhány dolog, amivel a frászt hozta ránk.

10 hónaposan, mikor az apja éjszakás volt, épp altatni próbáltam, felült az ágyban és elkezdett boldogan integetni a félsötét szobában a semmibe és mondogatta, hogy "heho" (hellora mondta ezt mindig).

1 éves volt, amikor vidáman, mosolyogva nézett egy pontot a falon, ahol nincs semmi és integetett. Másfél évesen megkérdezte este tőlünk, hogy "ki ez" mutatva az ajtóra, egyszer meg a pelenkázón mutatott a szokásos pontra a szobájában és mondta az apjának, hogy nézd ki ez. Kb 3 hónapja, mikor beraktam a kiságyba aludni, felnézett a falra, befogta a szemeit, nem értettem mi a baj, nehezen aludt is el. Aztán 30 perccel, miután kimentem hihetetlen sírásba kezdett, hogy "bántott, bántott". Februárban lesz 2 éves. Tegnap vacsoránál, odamutatott a konyhában a mosogatóra és ezt mondta : "ott a bácsi, ott is bácsi, ott meg néni". Totál megijesztett. Kérdeztem, hogy milyen bácsi, de csak vigyorgott és nem mondott semmit. A nénit megértem, mert van ott egy vintage kép egy rajzolt nővel a falon, de semmi "bácsis" kép nincsen. Tudom, hogy nagy a képzelőerejük, meg hogy most nagyon hülyének tűnök, de nekem ez nagyon ijesztő volt. A szobájában pedig nincs semmi, se matrica, se kép.


2021. jan. 14. 12:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%
Élénk a gyerekek fantáziája, a szülők meg néha aluliskolázottak. Amikor ez a kettő együtt jár, akkor jönnek ki olyan eredmények, mint hogy a gyerekek szellemeket látnak.
2021. jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedvességed, nem vagyunk aluliskolázottak.
2021. jan. 14. 13:07
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Uh ez tényleg nagyon ilyesztő. Velem is volt hasonló. Nem az én gyerekem mondta ugyan, de nagyon megijedtem. Rokonokhoz át mentünk a gyerekekkel, és az ő kislányuk még akkor csak szavakban beszélt. Nyár volt és a redőnyök le voltak engedve félig a meleg miatt, így félhomály volt. A gyerekek úgy játszottak, el voltak vagy egy óráig semmi gond nem volt. Aztán a kislány elkezdett sírni, bementünk mert azt hittem az én gyerekeim csináltak valamit amiért letört nálla a mécses de nem. Kérdezte az anyukája hogy mi a baj, a kislány meg csak mutatott a sarokba és mondta, hogy "bácsi, félsz", ami nálla annyit jelent, hogy ott egy bácsi akitől ő fél. Nem volt ott semmi, nagyon beparáztunk, mondanom sem kell, redőnyök egyből fel mindenhol. Azóta is volt egy két ilyen eset nálluk ami azért is ilyesztő mert ahol laknak az a kislány dédszülei háza volt. Azóta se tudom hova tenni, de inkább nem is akarom, mert csak kiráz a hideg.
2021. jan. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

A gyerekem nézett mögém,kérdezte mi az a fény?Mondtam,hogy a konnektorba be van dugva egy kis irányfény,mire ő :nem az hanem ami fölötted van és fehér???

A gyerekek nagyon nyitottak még ezekre a dolgokra...még nem csukódott be a harmadik szemük!!!Miért is ne érzékelhetnének?Annyi minden van ami fölöttünk áll!!!

2021. jan. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
25%
Akkor miért is született a kérdés? Szerinted mi történt?
2021. jan. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%
Tessék, aki szerint "ilyesztő" amit írtál, majd visszaigazolja, hogy szellemeket lát ;) Mondom én...
2021. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
1es. Baromi kedves vagy. Inkább az az aluliskolázott aki, ha nem jártas egy témában vagy nem hisz valamiben azért is beleköt, mert nem bírja ki, hogy ne szóljon be.
2021. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
36%
Harmadik szem :DDDDDDDDDDD Ez az oldal egy vicc, és félelmetes, hogy gyereket nevelnek egyesek ilyen tudással :D Ahhh!
2021. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
5. Azért született a kérdés, hogy megtudja más is tapasztalt e ilyet a gyerekétől. Ez a kérdés a kérdező mezőben.
2021. jan. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
8 és 9. Ilyen inteligenciával én inkább csendben maradnék. Egyébként sem beszélt senki szellemekről meg természet feletti dolgokról. A kérdés még mindig az, hogy más gyereke is szokott e ilyeneket mondani. Ajánlom figyelmetekbe a szövegértés gyakorlását. De gondolom nektem még gyereketek sincs...
2021. jan. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!