Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Karantén ötletek ovisnak?

Karantén ötletek ovisnak?

Figyelt kérdés
Sajnos már megint 10 napot itthon kell lennie mert óvónője koronás lett így kontaktszemély. Ősszel már volt egyszer itthon hát minden baja volt meg nekem is, ellenőrizni nem jöttek. Ezt tényleg komolyan kell venni, hogy még az utcában se lehet sétálni? Kiscsoportos vagy beteg volt vagy karantén volt vagy téli szünet. Többet volt eddig itthon mint óvodában, én meg dolgozni így nem tudom, hogy fogok valaha is.
2021. febr. 3. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Mi vasárnap szabadultunk, nem kertes ház, hanem lakás. 3szor vagy 4szer volt rendőr nálunk a gyerek miatt, ellenőrizni. (Nekünk, felnőtteknek fenn volt a HKR app, ilyenkor nem jönnek ki pluszban.)

Komolyan kell venni, és nem kéne továbbadni, ha esetleg elkapta.

Sajnálom, tudom, hogy milyen rossz ez.

2021. febr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Gyurmázzatok, rajzoljatok, olvass neki mesét. Fűzzetek gyöngyöt, vágjatok, ragasszatok. Mozogjon sokat, lehetőleg a szabadban.
2021. febr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És nálatok ilyenkor apa megy boltba este munka után vagy ki vásárol ha hirtelen kell valami gyógyszertárból vagy bárhonnan?
2021. febr. 3. 19:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hozzánk jöttek ellenőrizni, teljesen random időpontokban.

Társasjáték, meseolvasás, színezés, dia, logico, kézműveskedés (ragasztás, vágás, minifarsang otthon...). 8. emeleten bírtuk ki, erkélyen levegőztünk.

2021. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként is este megy munka után, március óta nem vittem az egyik gyereket se boltba.

Mi kellene random a gyógyszertárból? Gyerek mellett biztos van otthon minden alap, vagy ha nem, kellene.

2021. febr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam az első választ. Mi betáraztunk előtte gyorsan, mert mindannyian karanténba kerültünk. Ez 10 nap, nem haltunk éhen.

Egyébként jó tanács: engedd el a tennivalókat, ülj le a szőnyegre a gyerek mellé, és játsszatok. Nem tudsz mást, fejben kell elengedni, hogy mennyire rossz.

2021. febr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Mi annyi csalást megengedtünk magunknak családi házasként, hogy ha jöttek aznap már a rendőrök, akkor beültünk a kocsiba, és kimentünk a határba a susnyásba kutyát sétáltatni. Ha nem jöttek ellenőrizni, akkor viszont aznap komolyan vettük a karantént. Társasházban nem mertem volna megcsinálni, mert ott nem tudtam volna elkerülni a szomszédokat.

Amúgy igen, apa vásárolt este, semmi nem volt, ami adjuramistenazonnal kellett volna.

Az ovissal utoljára tavasszal voltunk karanténban, akkor kapott feladatlapokat, hogy neki is legyen leckéje, mint a nagyoknak. :)

Tévé, társas, xbox, olvasás, kisautó-építőkocka, ha vevő rá, kézműveskedés, az enyém nem volt az. Meg ami eszedbe jut.

2021. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeptember ota osszesen 4 hetet volt a fiam oviban... november kozepe ota egyaltalan nem volt. Mi is most karantenban vagyunk, betaraztunk mi is elotte ennivalobol, hust fagyasztottunk, a tobbi nagyjabol kibirja. A gyerek legozik, rajzol, fest, zenel (gyerekharfan), segit fozni, jatszik az 1 eves tesojaval, meg egy interaktiv kutyussal, bunkert epit parnakbol, meg amit talal, segit takaritani, meset nez. Sehova nem lehet kimenni, meg a szemetet sem lehet tudtommal.
2021. febr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!