Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól adtatok tehéntejet...

Mikortól adtatok tehéntejet gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
1 éves a lányom, még szoptatom, ezen kívül vizet kap, néha kap junior italt, az ízlik neki, de elég drága mulatság. Lenne értelme tejet adni neki, vagy semmi?
2021. febr. 15. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A szülőn múlik mit kap a gyerek. Én megvártam az 1 éves kort és igyekeztem kis adagban adni, tehát nem napi 3 deciket ivott a fiam. Fokozatosan kapott egyre többet, de úgy igazán azóta sem iszik meg belőle 1,5 decinél többet. Főleg mert nem fő étkezésként kapta sosem, hanem reggeli mellé.
2021. febr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%

3 éves kor előtt nem ajnálják, nekem 2 évesen kapott kb de nem szereti.

Ajánlom a kecsketejet, az sokkal jobb mint a tehén, bár az ára is jóval magasabb.

2021. febr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Junior tejitalt iszik, de már csak napi 120 milit, így már nem drága, régebben sokat költöttünk rá, de mi sem iszunk magában tehéntejet, nem volt szimpatikus nekem.
2021. febr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
28%
Én úgy gondolom, hogy a gyereknek a vizen kivül már kéthónapos kórtól lehet adni , Milupa illetve Kecskeméti granulátumos teát is. Én adtam neki és most adom neki 2,5évesen, persze már kap mellé kubut is meg egyéb 100%os gyümölcsleveket. Tehéntejet én nem adtam neki, nekünk teljesen bevált a Milumil 1.és 2 es tejital van vaníliás ízben is. Nekem a legfontosabb a gyerek egészsége és kiegyensúlyozottsága , nem biztos , hogy kisérleteznék ...sok gond lehet...ami ilyenkor felmerülhet.
2021. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
2 hónapos kortól granulátumos teát, aminek 90%-a cukor?
2021. febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Egy éves korától kap napi másfél deci tejet.
2021. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy éves korától hébe hóba, de a tejitalt csak 2 évesen váltottunk le sima tejre. De a szoptatott gyereknek 1 évesen jobb az anyatej.
2021. febr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

1éves koráig szoptattam. Utána tejitalt és társait sosem kapott.

Tejet 10hós kora óta fokozatosan kapta.

2021. febr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Kezdettől fogva, az anyjának nem volt teje.
2021. febr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!