Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van, hogy a kisgyerek hirtelen...

Van, hogy a kisgyerek hirtelen rossz evő lesz?

Figyelt kérdés
Kislanyom 2 mult.Jol evett mindig.Par hete elutasitotta a tej alapu italt, sehogy sem kerte.Ezzel egyidoben pedig rosszul kezdett enni is.Volt beteg, ebben az idoben szinte mindig van vmi nathas virusa es fogzik is, bar ez maskor nem zavarta.Kicsit fogyott is, bar meg mindig kb 15 kg, a gyerekorvos szerint nem gond, adjak neki vitamint.Amugy jo kedvu,alszik rendesen.Ha pl.vmi fogara valo, abbol eszik rendesen.

2021. márc. 15. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Lehet, hogy most kezd jól enni és eddig evett rosszul, ha ilyen kövér.
2021. márc. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Persze, ez elkezdődik valamikor, nálunk másfél évesen lett rossz evő, előtte mindent megevett.
2021. márc. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves elso, azert kövérnek nem mondanam, lehet tobb az atlagnal, de benne van a normaban.
2021. márc. 15. 18:13
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Kislányomat 4 hónaposan kezdtem hozzá táplálni, mindent elfogadott, nagyon jó evő volt. De kb másfél éves kora óta alig eszik vmit, válogat. Most két éves, talán egy kicsit javult a helyzet. Eleinte engem is zavart, hogy nem eszik, azt gondoltam, ez árt neki. De mivel a korához képest jó súlyban volt és beteg sem lett, így nem erőltettem.
2021. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 4.5 évesen lett rossz evő. Alig eszik... Itthon keveset, az oviban szinte semmit.

De legalább 3-4 éves koráig jól evett.

2021. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Persze, hogy nem mondod kövérnek, mivel te elfogult vagy.
2021. márc. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bizonyara elfogult vagyok, de az is biztos, hogy te meg egy tapintatlan b*nkó.
2021. márc. 15. 20:11
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Kedves első! Csak a súlyából hogyan állapítod meg, hogy kövér? Komolyan érdekelne.

A fiam 9 hónapos és 10 kg. Szerinted kövér? Megsúgom, nem az, mert emellett 82 cm. Nagyobb mint a legtöbb 1 éves.

Szóval kérlek áruld el, honnan tudod, hogy a kérdező gyermeke kövér?


Kedves kérdező, úgy vettem észre, hogy a legtöbb gyerkőc 2-4 éves kora között van legalább egy ilyen időszaka. A legkisebb húgom (most 8 éves) kicsit több mint egy hónapig csak májas kiflit és sajtos tésztát volt hajlandó enni 2,5 évesen.

2021. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen a valaszokat.
2021. márc. 16. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!