Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Debrecen és környéke mennyire...

Debrecen és környéke mennyire ideàlis kisiskolàs korú gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Keresem, hogy hova lenne ideàlis költözni külföldről. Nagy mozgàsigènyű, sokat szabadban töltő kisfiúval. Nyíregyhàzi àllatkertről hallottam. Kalandparkok, benti jàtszòhely-szivacsvàr- rossz idő esetère, uszoda, vadvìzi fürdőhely, tanösvènyek, èrdekes múzeumok, vadaspark van-e? Minősègi nyàri kèzműves- tànc- idegennyelv tàbor szokott-e lenni?
2021. ápr. 1. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nagyerdő, Hortobágy. Ezeknek az igényeknek teljesen megfelel.
2021. ápr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Nem költöznék ide, ha eleve nem itt élnék születesem óta, nem itt lenne a család...

Se víz, se hegy, se rendes kirándulós hely. Nagyerdő túlságosan beépített. Óvoda, iskola, eü-i intézmények szempontjából jó, de ennyi. Nyíregyháza se élhető, kirándulási célpontnak évi egyszer oké.

2021. ápr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Debrecen szerintem nagyon jo város. Varos szélén csendes tiszta a környék, s minden megtalálható amire szüksége lehet az embernek, továbbá van forum,plaza vásárlási/kikapcsolódási lehetőségnek.

Sok (magán)bölcsi, (magan) ovi , általános iskola van, illetve nagyon sok továbbtanulási lehetőség egyetemről nem is beszélve.

Én szeretem Debrecent, a nagyerdőt, bekas tavat, a stadiont, a strandot, a főteret, ugy mindent.

Modernebb mint nyiregyháza, s sokkal kulturaltabbak az emberek.

(Nyíregyházán születtem igy van összehasonlítási alapom).

2021. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 10 évig odajártam iskolába, de nem költöznék oda. Nem jó a vize és munkalehetőség is alig van. De ahogy írták előttem Nyíregyháza sem jobb.
2021. ápr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szerintem kisgyerekkel érdemes ide költözni, mert viszonylag, nyugis, élhető, biztonságos a város, de mégis megvannak a megfelelő lehetőségek számára, sok jó iskola van a városban. A városban és környékén is van elég lehetőség kikapcsolódni, de ha hegyi túrázásra vágyik akkor nincs messze a Zemplén - kb 1 óra autóval -, ha élővízet akar akkor pedig a Tisza vagy Tisza-tó is kb ennyi idő alatt elérhető.
2021. máj. 9. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!