Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korú kislányoknak...

Hány éves korú kislányoknak való a Disney: Hercegnők című, valamint a Barbie újság?

Figyelt kérdés
6-7 éves kislányoknak adható-e ajándékba? Nem tudom a tartalmát megnézni, mert mindegyik csomagolva van, ezért kérdezem, hogy mit tudnak vele kezdeni, mert ők még nem tudnak olvasni.
2010. aug. 21. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
szia!sztem válassz más ajándékot,mert nagyon gagyi az újság,lányomnak vettem mert kikönyörögte többször,utána meg másnap már nem érdekelte,most már tud olvasni,7 éves,de mér nem kell neki
2010. aug. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
olyan 3-4,6-7 évesnek inkább High Shcool Musical,Hannnah montana
2010. aug. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocsi,3-4 éves korig
2010. aug. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 köles válasza:
Érdemesebb mást venni. Ha csak pár száz forintért akarsz valamit venni nekik, akkor nagyon örülnek hajguminak, csatnak, gyurmának, lufinak, gyöngynek (amit ők fűzhetnek fel), buborékfújónak, filctollnak, de ha bemész egy játékboltba, papír-írószerbe vagy hobby boltba, ott garantáltan kapsz számukra érdekes dolgokat. Ha drágábbat szeretnél, annyi jó társas van!
2010. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vélemlényem szerint egyiknek sem!!! Az én lányom is szívesen megvetetné a polcról az összes újságot, előfordult már, hogy vettünk egyet-egyet, de ha anyósommal megy a boltba, mindig egy új újsággal térnek haza. Szörnyű mindegyik! Főleg a Barbie, Póni, Hercegnős újságok.

Legutóbb Dörmögő Dömötört vettünk, gondoltam, annak azért már van elég nagy múltja ahhoz, hogy ne csajódjunk, de az is egy nagy nulla volt!


Eddig talán a Noddy az, amit nem dobtam volna első végiglapozás utána a kukába.


Iszonyat drágák ezek az újságok, és semmit nem nyújtanak. Olyan "feladatok" vannak benne, ami vagy annyira egyszerű, hogy gondolkodni sem kell rajta, vagy túl bonyolult egy ovis korosztálynak (mellesleg nem is vagyok híve a foglalkoztató füzeteknek, nem attól fognak fejlődni a képességei, hanem a valós játszástól)....a mesék, történetek pedig hihetetlenül buták, bárgyúak, giccsesek.


Szívem szerint sose vennék, és mindegyiket meg is bántam, amelyiket mégis megvettem.



High School Musical, Hannah Montana???!!! ovisoknak???!!! Még Barbie se, nemhogy ilyen "butalányos" dolgok! Épp elég korán érnek már ezek a mai gyerekek, nem kell még rá is tenni egy lapáttal, és ilyen trendicsajos mintákat tenni eléjük.


Kedves kérdező, a helyedben valami szép meséskönyvet vennék! A pagony.hu és a naphegykiado.hu könyveit nagyon ajánlom! Szépek, ízlésesek, esztétikusak!

2010. aug. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!