Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mas is sokat idegeskesdik a...

Mas is sokat idegeskesdik a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Szinte mindennap egesz nap ideges vagyok. Már egyre többet faj a szívem, kiborulok allandoan. 3 gyerekünk van a legkisebb masfel eves, tobbiek 3 és 5. Nekem kellene könnyebben venni a dolgokat?
2021. ápr. 17. 19:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Én is,és nekem is szorít a mellkasom és szúr a szívem. Nem szabad ennyire felnyomni magunkat,röhögni kene mindenen. Csak lazan. Próbálkozok én is. Nem könnyű. Pedig imádom őket,de nagyon ki tudnak hozni a sodrombol.
2021. ápr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Három ilyen korú gyerekkel még szép, ha tiszta ideg vagy. Gondolom, nap közben te vagy velük, meg úgy szinte 24/7-ben is alig vagy gyerek nélkül. Ha lehetséges, próbáld meg őket lepasszolni egy napra. Mondjuk egy hétvégi napon vigyázzon rájuk az apjuk, te meg látogasd meg a legjobb barátnődet.
2021. ápr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22%
De konkretan mikkel hoznak ki ennyire a sodrodbol?
2021. ápr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Én a másik véglet vagyok, talán kicsit túl lazán veszem a dolgokat. Óvónő vagyok, lehet emiatt látom kicsit jobban át a káoszt, nem tudom. 😊 4 kislány 2 és 7 éves közt.
2021. ápr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
58%
Minek szültök ennyit, ha nem bírjátok idegekkel?
2021. ápr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%
Mert akkor nem kapnak támogatást
2021. ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%

5el ertek egyet valahol 3asnak meg nincs gyereke

Nekem 1 van de igy is a tartalekaimbol elek iden alig volt bolcsibem vele kell dolgoznom a 6 órámat itthonrol.

De en nem is vallalok tobbet nem hogy 3t. 2nel nem erezted h epp eleg?

2021. ápr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%

Engem nem bosszanatanak fel, én meg tanító vagyok :)

Nem éri meg felhúzni magad.

2021. ápr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
3-as. Engem a visitas,hiszti. Vagy egyik sír,a kicsi,fogzik,szeparacios szorongás ,uvolte tépi le rólam még a ruhát is. Vagy egymást tepik. Vagy a Nagylány hisztizik reggeltől estig,a szar is szar,nem akar tanulni,nem akar enni,inni,feltoltozni,se fürdeni és nyilván lefeküdni sem. Minden alap dologert könyörögni és üvölteni kell. Hogy menjen el pisilni,inkább bepisil, de visszatartja az utolsó másodpercig,aztán ki sem ér. Nem jó neki a kaja,direkt megnézi mi nincs és azért üvölt,hogy neki az kell. Mintha direkt csinálna. És ez reggel 6-tol este 20 ig. Minden nap. A férjem is pihenni jár be,mert itthon azt nem lehet. :(
2021. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%

3as vagyok, es van egy 9 honapos illetve egy 2.5 eves lanyom... De ilyen szinten meg sosem voltam, hogy szurjak a mellkasom. Komolyan kerdeztem, mivel hozzak ki a sodrabol, lehet, csak o van tulsagosan elfaradva, es kicsinysegeken kapja fel a vizet.


De itt mindenki olyan krva okos, hogy egy kerdesbol eldontotted hogy nincs gyerekem :D ökör... :D

2021. ápr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!