Mit kellene tenni?

Figyelt kérdés

Szekálják a gyerekem, és az óvónőt nem érdekli.


Nem mondanak csúnya szót, ezért nem érdekli, azt mondják, hogy Voldemort(nagycsoport), mert tudják, hogy a gyerekem beleéli magát és kiakad rajta. Sokat mondják és viccelődnek vele, idegesítik. Nyilván az én gyerekem sem oké, hogy felhúzza magát rajta, de így mindig verekedésbe torkollik a sztori, amit az én gyerekem szív meg.


Megkérdeztem, hogy szól e az óvónénik, szól ő, de "az óvónénit nem érdekli, mert kitalált mese".


Nem tudom megbeszélni vele, hogy ne húzza fel magát a cukkoláson, és őszintén nem is akarok ennél többet tenni, szerintem tökmindegy mivel gonoszkodnak, azt kellene leállítani, mert direkt azért csinálják, hogy kiakadjon rajta..


Engem egy másik női néven hívott egy srác suliban, semmi csúnya nem volt benne, de ő is azért csinálta, hogy felhúzzon. Utáltam és nem tudtam nem felhúzni magam, hónapokig csinálta, verekedtünk, sokat sírtam míg másik suliba nem mentem. Nem akarom, hogy ez legyen a gyerekkel, szerintem ez zaklatás, amire normális, hogy kiakad. Ha most felnőttként engem cukkolnának, én se tudnám kezelni, bármit csinál folytatják. Mit mondjak az óvónőnek? Mit mondjak a gyereknek?



2021. ápr. 23. 13:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
Az óvónőnek semmit. A gyerekednek meg hogy ne foglalkozzon vele.
2021. ápr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ha az egyik kollégád folyamatosan azt mondogatná, hogy ALMA, alma, alma almaaaa, itt egy alma, nézd itt az alma, az alma a haverom, mekkora alma, az alma veszélyes, belesuttognák a füledbe és mindig rád néznének közben, csak a jelenlétedben mondanák, miközben rád vigyorognak szerintem te sem tudnád figyelmen kívül hagyni. Pedig az alma egy tök ártalmatlan szó.


Én nem tudtam, engem Gizinek hívott az egyik kreatív osztálytársam. Semmi csúnyát nem mondott, nem is így hívnak, de mindig legalább 15x mondta a jelenlétemmben. Direkt odajött, hogy mondja. Szia Gizi, mi van gizi, hogy vagy gizi. gizi gizi gizi és várta mikor szaladok utána verekedni.


Ha most felnőttként is csinálnák velem, biztos jelenteném a HR-en, akik biztosan szólnának is érte a provokátornak.

2021. ápr. 23. 13:47
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Szólj az óvónőnek.
2021. ápr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%

Xarnek ra, hogy mit mond. Vöröshajú, szemüveges, elálló fülű kisgyerek voltam. Szerinted menniyt csúfoltak? Voltam én répa, vöri, dumbo, minden. Rájöttem, ha elengedem a fülem mellett abbahagyjak. Azért piszkálnak valakit, hogy reagáljon. Ha nem reagál, máris nem vicces. Ha nem reagáltál volna a Gizire, pár nap alatt megunta volna.


Hameg felnőttként emiatt feljelentenéd, akkor nem vahy felnőtt. Jelentsd fel azt, aki sérteget. Az alma, vagy a Gizi nem sértés.

2021. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

Beszélsz az óvónővel. Más oviba íratod. Megtanítod verekedni. Stb.


Ha nem húzza fel magát rajta, akkor se hagyják abba. Velem a cigányok csináltak hasonlót kisiskolásként, pedig semmi mást nem csináltam, csak sétáltam az udvaron.

2021. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ez nem korrekt viselkedés kollégáknál(sem), és nem feljelenteném, hanem jelezném a problémát a HRen, miután önállóan nem sikerült megoldanom. Ez egy nagyon felnőtt lépés. Elviselni a nem korrekt viselkedést hogy a szekáló találjon egy gyengébbet helyettem, na az nem korrekt. Az óvónő ugyanúgy tojna rám is, csak olyat lát problémának, amit ő annak érez. Most azzal fogadott, mikor elhoztam, hogy a gyerekemnek verekedős rossz napja volt. Véletlen sem azzal, hogy szekálják és nem bírta kezelni.
2021. ápr. 23. 14:04
 7/17 anonim ***** válasza:
11%

Hja, elkepzelem a HR-es arcat, ahogy kozlod vele : a Kovacs Janos a könyvelésről állandóan Gizinek hív, az én nevem viszont Juli.


Hja, hatalmas probléma....

2021. ápr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%
Pedig a gyerekedet kell megtanítani arra, hogy kezelje a problémát. Nem tudom mi akkora sertés a Voldemorton vagy min, hogy amiatt verekedni kelljen. A te gyereked agresszív, vele van a probléma.
2021. ápr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kovács János a könyvelésről olyan magatartást tanúsít, ami zavar a munkavégzésben, a szabályok betartásában, frusztrál, a céghez nem méltó és a határozott kérésem ellenére sem hajlandó abba hagyni a rajtam való gúnyolódást, így nem tudom elvégezni azt, ami a feladatom.


Egészen biztos vagyok benne, hogy helyretennék. Szerinted az én gyerekem így tud az óvónőre figyelni, színezni, rajzolni, vágni, ha épp paprikapiros a feje és Voldemortot duruzsolnak a fülébe? Plusz kicsi, nem lehet felnőtt önuralmat várni tőle, én meg pláne nem tehetem, mert nekem sem megy.

2021. ápr. 23. 14:12
 10/17 anonim ***** válasza:
22%

"Kovács János a könyvelésről olyan magatartást tanúsít, ami zavar a munkavégzésben, a szabályok betartásában, frusztrál, a céghez nem méltó és a határozott kérésem ellenére sem hajlandó abba hagyni a rajtam való gúnyolódást, így nem tudom elvégezni azt, ami a feladatom."


Mivel, baxus, hogy Gizinek szólít? Röhejes. Remélhetőleg nem emberek között dolgozol, mert nem neked való.


Megegyszer, tanítsd, neveld a gyereked. Nem az a gond, hogy Voldemorton mondogat neki a Pisti, hanem az, hogy a te gyereked verekszik.

2021. ápr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!