Zabkeksz recept?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Olyan segítséget szeretnék kérni, hogy ismerősnél egyszer a kisfiam evett zabkekszet. Annyira ízlett neki, gondoltam én is kipróbalom, és sütök neki. De hát sajnos közel nem olyan állagú amit én csinálok mint az volt.

A barátnőmnél ropogós volt a keksz, ami nekem sikerül az pedig még kihulve is puha marad. Próbáltam elkerni a receptjét, de ő is netről csinálta és nem tudja pontosan melyik volt az. Esetleg ha valaki tud jól bevált zabkeksz receptet örömmel fogadnám. Vagy lehet nem is lesz ropogós csak ki volt száradva? De mivel keksz..

Nekem inkább ilyen tömény, állagú ha kész, de nem ropogós, inkább rágós.



2021. ápr. 24. 06:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Van instád? Van egy szuper oldal,receptekkel. babamamaegyutteszik a neve. Pont a napokban osztott meg zabkeksz receptet,bár nem próbáltam ki. :)
2021. ápr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Várj,honlapja is van. :)


[link]

2021. ápr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!