Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen a méretezés?

Milyen a méretezés?

Figyelt kérdés
Akik szoktak vásárolni a sinsaybe illetve a pepcoba azoktol kérdezném hogy a méretek ennél a kettő üzletnél azonossak?

2021. máj. 2. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem

A sinsay kisebb a Pepxon

A pulcsijai méretazonosak más márkákkal.


Pepco még mindig kisebb mint az átlag, de nem számottevő

2021. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Sinsayt nem ismerem. Pepcoba 1 mérettel nagyobbat vegyél. Mosásnál összemegy.
2021. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mmint a Pepco váltotott.. règen nagyon kicsi volt
2021. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a sinsay átlagos, a pepcobol 1, vagy 2 mérettel nagyobbat veszek.
2021. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom átlag 98-as méretet hord.Most valamennyit szerintem nőtt, de nincs 100cm magasságban még mindig, vagy max 100cm.Ennek ellenére nadrágból pepcoba pld vettem neki 104,110,116 nadrágot is(szemre néztem, hogy szerintem ez így lesz jó) mosás előtt már felpróbáltattam vele, hogy biztos jók e, és jók.Mindegyik:D Nagyon pocsék a pepco méretezése.

Sinsay még nem ismerem.

2021. máj. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
A Pepcos pulóverek és hosszú ujjú bodyk merevek, alig lehet ráadni a gyerekre. 1-gyel nagyobb méret kell belőle.
2021. máj. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

Pepcobol eggyel nagyobb kell, sinsaybol sem árt. Pl.: rugdalózó epp , hogy jó lett, de a body meg bővebb.

Ha rendelnék sinsay megint(de nem fogok, nekünk nagyon rossz volt az anyag. Maradtunk a H&M es F&F), akkor nagyobb méretet rendelnék.

2021. máj. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En mindket helyrol rendszeresen vasarolok kisfiunak 122-es meretet.

(117cm-20kg).


En azt vettem eszre, hogy csak a babaruhaknal van jobbara meretelteres, utana nem..


Bar most belefutottam a Pepcoban, hogy az egyik melegito hossza 80!cm, masik 66 cm.

2021. máj. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

121 centis, 19 kislányomra vásárolok.


Sinsay kegyetlen nagy, 122 gatya kötővel is csúszik le róla, illetve vastag a lábszára. Pulcsijai is hatalmasak rá, de a 116osok is ilyenek, szélesebbek, de az ujjuk/lábszáruk neki rövidek..


Pólók szuperek, az mind stimmel, szeretem, kellemesen lazák. Kabátok is jók méretben(122).


Pepcoban pont a lányom mérete van, 122 jó mindenből, takarja a bokáját, viszont a leggingsek derékban bővek neki. A pólók pont jók, talán egy kettőnek rövidebb az ujja, mint kellene(hosszúujjú pólóknál).


Sinsayből figyelni kell az anyagra, pepcónál pedig kétszer ennyire. Mindenből van silányabb, és az ára nem feltétlen tükrözi az anyagot! 450 ftos pólónak jobb az anyaga, mint az 1390esnek.. vagy leggingsben ez a mostani 750es jobb(tengerimintás), mint a többi.

2021. máj. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!