Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bölcsit évközben is elkezdhe...

A bölcsit évközben is elkezdheti a gyermek, vagy csak szaptembertől? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk igen, az én kincsem januártól fog menni. Sztem helyfüggő,hogy hol mikor lehet kezdeni.
2010. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is (BUDAPEST, 19.KER.) bármikor el lehet kezdeni és bármikor be lehet iratkozni, csak kérdés hogy a várólistáról be jutsz-e egyáltalán a bölcsibe?


Én 6 hónapos korában írattam be, és akkor 20 hónapos korától vették fel, de végül csak 25 hónaposan viszem (most szeptembertől).

2010. aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ,van-e hely.Általában szeptemberben már teljesen betöltötten indul,és várólista is van,de ha amúgy van hely,akkor lehet év közben is.Nekünk muszáj volt év közben,mert akkor derült ki,h egy hónapra kórházba kell mennem.
2010. aug. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!