Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves maszturbáló lánynak...

5 éves maszturbáló lánynak szabad szólni, vagy nem?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hallom, hogy ne szóljak rá, ez természetes, ne keltsek benne bűntudatot stb. Nem is szeretnék.

Helyzet viszont: Többször észrevettem, hogy a csípőjét az ágyhz dörgöli, vagy a kanapé szélét lovagolja meg. Mit sem sejtve mi ez, előttünk (szülők) is csinálja, nem szólunk neki semmi rosszat, nem akarjuk, hogy rossz dologgal kösse ezt össze. Viszont múltkor eldicsekedett, hogy ezt megmutatta a barátnőjének milyen jó. Szóltam neki, hogy ezt idegenek előtt nem szabad, mert csak rá tartozik!

Mellesleg azon parázok mit mond a másik gyerek anyukája ha az netán elmondja(?)


2021. máj. 7. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem jól reagáltad le.
2021. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Mi szólunk, hogy ezt mások előtt nem szabad ez csak rá tartozik. Beleértve minket is.
2021. máj. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
#7 ők még nem szexuálisan fogják fel, hanem csak feltűnt nekik, hogy ez jó érzés.
2021. máj. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Már bocsi, de kicsit fellapozhatnál egy könyvet az ember fejlődéséről.

Valószínűleg te is csináltad gyerekként, max nem emlékszel rá, mint ahogy minden gyerek csinálja.

És igen, egyre több helyről hallani, hogy ne szóljak rá, ne tiltsam a gyereket, mert az gátlásokat hozhat a felnőttkori szexuális életébe, vagy esetleg kamaszként nem lesz kibékülve a témával.

Látom ezt a kategóriát sem hagyják ki a trollok.

2021. máj. 7. 18:52
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Jól reagáltad le. Azt mondhatod neki, hogy idegenek előtt ne csinálja. Bár nem tudom, hogy mennyire fogad szót ilyen dologban.

Igen, csinálják ezt a kisgyerekek, akár milyen hihetetlen is.

2021. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Magyarázd el neki, hogy ne csinálja, ez olyan mint a pisilés, ne csinálja más előtt? Nem tudom, ez olyan kényes, de remélem később nem lesz ebből gond ><

Igazság szerint én is korán kezdtem, kb oviban és most 21 vagyok. Elárulom nem lettem se prosti se szex mániás, sőőt távol állok tőle. Viszont megoldom egyedül.

Ha fel van világosítva később időben, akkor nem lesz gond, engem 8 évesen világosítottak fel teljesen és felfogtam. Viszont egyre vigyázz: oviban ne hagyd hogy kisfiúk hozzányúljanak és ha mesél erről, azonnal vedd ki onnan.

Mert én nem véletlenül és nem is magamtól kezdtem el ezt oviban...

2021. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Mi egymás előtt pisiltünk, mikor kicsik voltunk barátnőimmel 😁 azt játszottuk, hogy melyikünk pisil messzebbre 🙈😂 most visszagondolva, ez nagyon morbid, de sok kisgyerek ilyen, még nem úgy fogják fel.
2021. máj. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem mondd el neki, hogy ezt egyedül kellene csinálni a szobájában, 5 évesen már megérti ezt talán. Nálunk kb. 2 évesen csinálta nagyon gyakran, semmit se értett volna belőle, hogy ezt egyedül kell csinálni.
2021. máj. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6%
Én kineveltem belőle.
2021. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
97%
5 évesen még azt sem tudják hogy mit csinálnak, ezt még ók nem fogják fel
2021. máj. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!