Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek 4 gyereke van és 5...

Akinek 4 gyereke van és 5 személyes autója hogyan oldják meg a közlekedést?

Figyelt kérdés
lehet buta a kérdés,de úgy néz ki becsúszott a 4. baba és a többi nehézség között ez is felmerülne ha úgy döntünk hogy megtartjuk...
2010. aug. 24. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nagyobbra cserélném, ha megtehetem. feltehetően te más alternatívát keresel... nagyobb gyereknek bérlet, ha családi út, akkor egyik szülő vonattal... más ötletem nincs.
2010. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátunk küzdött hasonló problémával. Hosszútávon csak úgy lehet áthidalni a problémát, hogy veszel egy nagyobb (7 személyes) autót. A kresz szerint ugyan két 10 alatti gyerek egy személynek számít, ha részükre a gyerekülés nem kötelező. Gyakorlatban meg nehezen tudom elképzelni, hogy lehet úgy szállítani 4 gyereket, hogy ne sértsd meg a kresz gyerekek utaztatására vonatkozó szabályait, illetve előbb-utóbb elmúlnak 10 évesek.
2010. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy nem as kérdésre válaszolok, de én már azt sem értem, hogy 3 gyereket hogy tudtatok ülésekkel együtt bepréselni?

Komolyan érdekelne! (Mi emiatt sem merünk pl. 3. gyereket vállalni, mert nem fér be a keretbe az autócsere)

2010. aug. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem mindenképp nagyobb autó fog kelleni. Fura nekem,hogy valaki emiatt nem vállal több gyereket,hogy nem futja nagyobb kocsira, nekem autóra se futja, mégis bevállaltam a gyereket.:-)
2010. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!igazából nem csak az autó ami esetleg vissza tartana bennünket,sajnos elég sok más gondunk is van most de mivel mindenhová autóval közlekedünk ezért ez is egy fontos szempont.egyébként a 3 gyerkőc simán elfér az autóban,a 2 kicsi gyerekülésben ül a legnagyobb már csak magasítón.elférnek,nem panaszkodnak hogy kényelmetlen lenne.:)
2010. aug. 26. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!