Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek lökdösődött a gyereke...

Akinek lökdösődött a gyereke mikor hagyta abba?

Figyelt kérdés
Másfél éves. Ha odamegy egy gyerek hozzá vagy épp ő megy egy másik gyerekhez, löki el. Én már próbáltam mindent. Kezét megfogom, elhúzom, elviszem onnan. Közben már mondtam szépen is csúnyán is hogy ne csinálja. Próbáltam vele megbeszélni. Egyszerűen semmi nem hat rá. Én meg már kivagyok, hogy folyamatosan konkrétan a seggében vagyok, de még így se mindig tudom megakadályozni
2021. jún. 7. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
2 éves múlt, jelenleg is csinálja. Én is kétségbe vagyok esve. Pedig értelmes, okos. Tudja is, hogy rosszat csinál. Vannak jobb napok, amikor szépen viselkedik és mondja is, hogy: nem bánt, simiz. Aztán kifordul önmagából és kezelhetetlen. Ilyenkor rögtön kiragadom a szituációból, elmegyünk megbeszélni (ha nem csillapodik annyi a bulinak, hazamegyünk) vagy ha ketten vagyunk otthagyom, hogy haragszok rá és nem játszok vele. Jobbat én sem tudok, remélem idejében és jól reagálom le. Illetve hogy életkori sajátosság és ahogy még értelmesebb lesz megérti és átérzi miért nem szabad így viselkedni.
2021. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tanulniuk kell a szocializációt. Sokan ilyen idősen harapnak is .Nem érzik magukat biztonságban,vagy csak egyszerűen nem tudja máshogy kifejezni magát,vagy a nem tetszését. Nem tudsz mást csak kiveszed a szituációból. Meg fogja tanulni ,ha már érdekelni fogja a korosztálya .
2021. jún. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!