Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 22 hónapos gyereketek mit...

22 hónapos gyereketek mit csinál ha pl sírni lát titeket?

Figyelt kérdés
Eddig még csak egyszer látott engem sírni, kicsit meglepődött, egyszer megsimogatott, de aztán játszott tovább. Olvastam, hogy ebben a korban már jobban át kellene érezni, ha a másik pl szomorú, megölelni, próbálni vigasztalni. Aggódjak, hogy az én gyerekem még nem csinál ilyesmit?
2021. jún. 10. 07:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

24hós a fiam. Kb pont 2 hónapja csinálja azt, hogy mondja, anya szomorú. Azt először simogat, majd ajándékokat hoz (játék, fadarab, kavics... amkt talál).


(Terhes vagyok, ráadásul itthon is vannak problémák, látott mostanában párszor sírni)

2021. jún. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
17 hònapos, megkerdezi "anya, jolvan?" Ès összevonja a szrmoldoket, maszik ram.
2021. jún. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A nagy megijedt, nyafogni kezdett, hogy hagyjam abba. Most is így reagál, 4 évesen.


A kicsi kényeztetett, hozott zsepit, odabújt, aknortájt kezdte a hűtőt nyitni, volt, h hozott inni nekem. 😄 3 éves, most is ezt csinálja.

2021. jún. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ennyi idős a fiam, O sem értette a sirast, de mondtam neki hogy "most nagyon szomorú vagyok" és akkor odajött megsimogatott majd elment.
2021. jún. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
És kisebbként vajon mi a normális reakció? Csak mert az enyém kinevet 1 évesen. Pedig azt hittem sírás lesz, mert azt olvastam.
2021. jún. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Addig jo míg nem érzik át és nem terheket vállal magára. Azokkal még nem tudna megbirkozni tehetetlennek érezné magát
2021. jún. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Miatta látott eddig csak sírni, 2,5 éves egyébként, amikor valami baleset történt vele pl nagyot esett stb. Olyan aranyosan mondta, hogy anya ne aggódj, velem minden rendben, anya ne sírj. 🥺
2021. jún. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%

Teljesen normális volt a reakciója.

Azt akarnád, hogy jobban átvegye a bánatod, netalán terapeutád legyen? Jesszus..

2021. jún. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) 5-ös; nem tudom, de barátnőm kislánya 9 hónapos és ő is kinevette az anyukáját, amikor sírt :D
2021. jún. 10. 09:57
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as, természetesen nem várnék ilyesmit. A 2 éves státuszon kérdés, hogy ha sírni lát vkit a gyerek, akkor vigasztalja e, pl zsebkendőt, vagy játékot visz oda neki. Ezért kérdeztem, hogy más hasonló korú babáknál mi a reakció
2021. jún. 10. 10:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!