Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg gonosz vagyok?

Tényleg gonosz vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy 4 éves kifiam, a héten anyósomnál voltunk, náluk ott lakik a 7 éves fiú unokaöcsém. A párom testvérének a kisfia. Amikor ott voltunk a legóit a kezében megmutatta a kisfiamnak, és eldugta nehogy hozzá nyúljon. Párom elővette, hagy nézze meg, de anyósom elvette tőle és eldugta. Szombaton anyósom azt akarta, hogy a kisfiam náluk aludjon. Én nem engedtem, mert ezt csinálta, ordított a kisfiam ezért inkább hazajöttünk. Most én gonosz vagyok? A másik kisfiú ha el jön hozzánk bármihez hozzá nyúlhat semmit nem teszek el előle.

#anyós #Két unoka között különbség tétel
2021. jún. 21. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Hááát mivel a te gyereked szerette volna ennek ellenére, hogy együtt játszanak, inkább vele szúrtál ki. De nem vagy gonosz, hanem haragtartó, és gondolom, még sok egyébbel is nyomja a begyed anyósod.
2021. jún. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Bakker, micsoda dedós banda.... A felnőttekre gondolok, hogy tévedés ne essék.


A 7 éves félti a dolgait egy 4 évestől, nyilván nem ők nélkül. Emlékeim szerint a lego nem is a te gyereked korosztályának való. Jól tette, hogy eldugta. Az egomanias férjed mit kutakszik más holmija között? Mi az, hogy előveszi a másik gyerek játékát? Bunkóság. Igaza volt anyósodnak, hogy a kisgyerek védelmére kelt és eldugta a játékot.

Te meg aztán jól bosszút által egy 7 évesen, kimondottan büszke lehetsz magadra, bakker.

2021. jún. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Anyósom vette a legot mind a 2 gyereknek karácsonyra, de azóta a másik gyereknek már 3 kiegészítőt vett hozzá, ezt megmutatta és hozzá tette menjél el anyukádékkal a tescoba és vegyenek neked is, látod nekem mama már mennyit vett.
2021. jún. 21. 11:02
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Jaja, egészen biztosan ezt mondta a 7 éves.
2021. jún. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, sőt még el is kezdte magyarázni merre ban a tescoba.
2021. jún. 21. 11:12
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebből annyit hiszek el, hogy még,utazta, elmondta hogy a mamától kapta és tudja, hol van a tescoban. Bakker, átlag gyerek simán elmondja, mi hol van az üzletben, ahova vasarolni jarnak, ha olyasmiről van szó, ami őt erdekli.
2021. jún. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Szóval anyósodnál lakik a fiú unokaöcséd? Aki párod tesójának a fia? 🤔🤷‍♀️


Nézd. Attól mert a gyerek 7 éves még gyerek.

Attól mert nálatok mindenhez hozzá nyúlhat még nem jelenti azt, hogy a te fiadnak is lehet máshol mindenhez nyúlnia ami nem az ővé. Az én unokaöcsém csak azokhoz nem engedett senkit nyúlni ami igen fontos volt számára mint a lego főleg a bionicle. Ezt el kell fogadni.


Anyósod meg láthatóan különbséget tesz a 2 unoka között. Én ezen jobban aggódnék..

2021. jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen különbséget tesz, ezért nem akarom, hogy ott legyen ha mi nem vagyunk ott. Ezért vagyok gonosz.
2021. jún. 21. 16:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyilván különbséget tesz. Az a gyerek vele él.
2021. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne legyél gonosz. Legyél jó. :)
2021. jún. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!