Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg ennyire elítélendő?

Tényleg ennyire elítélendő?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves fiam, még itthon vagyunk (nem jár bölcsibe, ilyesmik).

Az udvaron, a ház mögött van egy medencéje. Ezt a 2 szomszéd látja csak.

Ha fürdik, meztelenül megy bele. Kisgyerek, 2 éves, eddig bennem fel sem merült, hogy ez ne lenne így jó.

Fürdik, kifut jatszik egyet, majd újra a medence, megint játszik.

Ma már a 3.embertől kapom meg, miert nem adok rá egy nadrágot?!


Eddig ugy voltam vele, a nadrág (meg ha fürdő is) ha kiszáll koszos lesz. Utána azt viszi a medencébe. Igy meg csak beleül a lábmosóba, lemossa a bőret és ennyi. Az meg, hogy minden kiszállásnál nadrágot rangassak le róla, majd beszállásnál le róla...


Falun lakunk. Nem is az, hogy város elit környékén. Nagyon nincs gyerek sem errefele, ezert kb mindenki mindig minket bámul, raadásul "betelepülők vagyunk", 3 éve lakunk itt.


Tenyleg ennyire gáz?


2021. jún. 23. 12:16
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
38%
Fogalmad sincs mennyi a pedofil.
2021. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy gáz. Had szaladgáljon csak pucéran. Jajj egyes 🤦🤦🤦 Oké vannak pedofilok, de azt csak észrevenné ha valaki megáll és bámulja a gyereket🤦🤦
2021. jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
38%
Igen, gáz. A fürdőnadrágot is könnyű lemosni. Még a fürdés közbeni pucérkodás érthető, de ne szaladgáljon meztelenül. Ez nem azért fontos, hogy a szomszédok ne tudjanak belekötni, hanem mert sok az aberrált barom.
2021. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
76%

Ilyen pici helyen, ilyen pici helyen szerintem szaladgalhat meztelen. Ahol sok ember màszkàl, ott veszèlyes.

A pedofilnak nem azèrt tetszik a hyerek, mert meztelen, sìoveràlban ugyanùgy ràindul, normalis ember meg nem nèzegeti a gyerekeket.

Kis faluban nincs meg a veszelye, hogy idegenek lefènykèpezgetik.

2021. jún. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
86%
Nem gáz. Ültess bokrokat a kerítés mentén, hogy a szomszédok se kukkolhassanak.
2021. jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
85%
Ebben a korban az én gyerekeim is meztelenül rohangáltak. 2 szomszéd látja, gondolom nem pedofilok, hidd el nem is nézik. Azért ne essünk már a ló túloldalára.
2021. jún. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
84%
Az én lányom is hátul a kertben fürdik, általában van rajta fürdöbugyi, mert neki az tetszik, de senki nem látja ha éppen nem adom rá. Ki az a 3 ember aki egyáltalán tud arról, hogy fürdik a gyerek? Szerintem nem kell rá nadrágot adnod, ez nem strand, ott én adok rá.
2021. jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
67%

Áruld már el kérdező, ha csak a két szomszéd látja, akkor ki az a 3 ember, aki csak ma ezt már szóvá tette? A két szomszéd családja?

Ha a két szomszédodat zavarja, akkor a kerítésre tegyetek abban a vonalban takarást (legolcsóbb a nádszövet) és akkor senki nem látja, aki nincs a ti kertetekben.

Nadrágot szerintem is butaság lenne ráadni.

2021. jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
62%

Ha nektek így jó, akkor ne érdekeljen mások véleménye.


Off: Azoknak, akik kiakadtak azon, hogy néhányan nem tartják helyesnek a meztelenkedést a pedofilok miatt: Jó néhány történet van arról, hogy a szomszéd Józsi bácsiról derülnek ki borzasztó dolgok.

2021. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
84%
9: persze oké, csak akkor ennyi erővel már ruhában szülessen, hogy tuti senki ne lássa mert sosem lehet tudni. Otthon a kertben teljesen ok ha pucérkodik a gyerek, nyilván ne olyan legyen a kert amibe boldog boldogtalan belát az utcáról is, de azért a túlzott paranoia sem normális. A saját otthonában hadd legyen már kényelmesen az ember, ne kelljen már ott is rettegni. Nyilvános helyen viszont értelemszerűen van ruha a gyereken minden esetben.
2021. jún. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!