Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy csináljam a bilire...

Hogy csináljam a bilire szoktatást?Hogy álljak neki?

Figyelt kérdés

2éves a fiam,adtam rá bugyit meg elmondtam neki,hogy a bilibe kell pisilni,ráül,de akkor nem pisil.

Bugyiba pisil egyenlőre.


2021. jún. 27. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Mi is így kezdtük.

Aztán sűrün ráültettem, és mikor vegre lett benne 2 csepp, tapsvihar, éljenzés, apa felhívás, jutalom keksz, minden volt.


Az első napot 14db pisis nadrággal zártuk. 1 honap mulva már egyedül szólt, nappal baleset sem volt. Most 2 év 3 hós, 2 hónapja kezdtük. Ma már nem is szól, csak megy és pisil.

2021. jún. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Alvásnál volt akkor csak rajta pelus meg ha mentetek valahova?
2021. jún. 27. 10:39
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

Az a mai napig megvan :)

Alváshoz joval késöbb hagyják el általában mint nappal. Még most is reggelre teli a pelus, és a nappali alvásnál is megy bele.

Ha megyünk valahova (ha tudom, hogy olyan helyre, vagy annyi időre) akkor ráadom. De szol, levesszük, pisil és visszakapja.


1es voltam.

2021. jún. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy még nem ért meg rá. Az, hogy ráadod a bugyit, és közlöd, hogy innentől bili van, kevés. Tudja, mire való a bili? Jelzi, ha pisil/kakil? Van arra utaló jel, hogy uavarja a pelenka?
2021. jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kakinál szól,pisinél még nem.
2021. jún. 27. 10:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!