Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit teszel, ha akarhányszor...

Mit teszel, ha akarhányszor átjön a gyermeked kisbarátja, mindig hiányzik valami játék utána?

Figyelt kérdés
Nyilván lehet hogy épp az "ágy mögé esett" de gyanús a dolog, hogy nem....
2021. júl. 1. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Semmit.
2021. júl. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Mielőtt elmegy, átnézném, mi van nála.
2021. júl. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Megkerdezném az anyukáját, "nem maradt-e véletlen Józsika kezében a tamagocsi amikor múltkor hazamentetek?
2021. júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Többszöri ilyen eset után,konkrétan rákérdeztem a gyereknél és az anyjával észrevettük,hogy sunnyog. Következő alkalommal visszahozták
2021. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

Ha a gyereknek nem hiányzik, semmi gond, csak könnyebben elférünk a többivel.

De a helyzet az, hogy a gyerekem lenne a legelső, aki észrevenné, és azonnal ki is derülne, hogy utoljára akkor látta, mikor a barátja itt volt. És persze onnantól vége lenne a barátságnak.

De nem is tudom, hova tudna egy játékot eltenni a vendég, hisz végig együtt játszanak, vagyis a gyerekem venné észre először, ha el akarná tenni.

2021. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem jöhetne át többet az a gyerek.max gyerekem megérné át ő hozzájuk.
2021. júl. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Beszélnék az anyukájával, kiszúrás lenne, ha a kicsi lopna de szándékosan nem szólnék az anyjának, hogy ne is tudjon közbelépni.

Pici gyereknél ez nem akkora dolog, nagyon sok gyerek átesik ezen a korszakon.

Apu is csent el egyszer valamit egy boltból, mégse ismerek nála becsületesebb embert.

2021. júl. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2 x történt meg, a 2. Alkalommal szóltam anyukának, hogy elvitte, mert láttam. Visszahozták.


Moat meglett itthon amit nem találtunk. Szerencsére nem szóltam még. Azért gondoltuk mert hirtelen futott át, előzmény nélkül, mint a 2. Esetnél. Közel lakik, sokszor mennek egymáshoz.

Sajnos az előzmények miatt fordult meg a fejemben, de próbálok bízni benne.

2021. júl. 3. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!