Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy mondjam el egy 7 éves...

Hogy mondjam el egy 7 éves kislánynak mi az a szex? És miért tőlem kérdezi ezt?

Figyelt kérdés
Elég jóban vagyunk sokat vigyázok rá én. Nővére vagyok nekem van pasim szokott is itt aludni de nem beszélünk ilyenekről. Szüleim se olyanok, nem tőlünk hallhatta.

2021. júl. 13. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Kérdezz vissza, hogy szerinte mi az! Ugyanis könnyen lehet, hogy egész mást ért alatta, mint te.

Másrészt meg el lehet mondani neki, hogy ha valakit a felnöttek nagyon szeretnek, akkor szeretik egymást szorosan átölelni, és nincs rajtuk ruha. Ennyi valószínüleg böven elég neki.

Egyébként elég baj, ha a családban a nemiség ennyire tabutéma, ezen ideje lenne túllépni.

2021. júl. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én 6 éves gyerekem is érdekelődik.


Mond, hogy kérdezze meg a szüleidet, az a biztos. Ne te világosítsd fel, nehogy a szüleid mérgesek legyenek.

Akár te is mondhatod nekik, hogy a tesód ilyenekről kérdezősködik.

2021. júl. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Azért téged kérdez, mert benned jobban megbízik. Sejti, hogy ez olyan téma amit nehéz előhozni, ezért a szülei(tek) előtt nem meri, de benned megbízik ilyen téren. Szerintem simán elmondhatod neki, amit fentebb is írtak, hogy ha két felnőtt nagyon szereti egymást, akkor szeretnek meztelenül ölelkezni. Ezt mindketten élvezik.

Vagy együtt elolvashatjátok a Peti, Ida és Picúrit. Én azt nagyon szerettem.

2021. júl. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztasd, hogy kérdezzen, és válaszolj rá a korának megfelelően.

7 éves, nem árt alapszinten tudnia, mert simán lehet hogy 9 évesen már menstruálni fog, és ha nem világosították fel, a frászt fogja ráhozni az egész.

2021. júl. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 3-as által javasolt könyv tényleg jó ötlet
2021. júl. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!