Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekruha, játék eladás....

Gyerekruha, játék eladás. Átadás, átvétel lebonyolítás?

Figyelt kérdés

Akik foglalkoznak ezzel…

Ti hogy bonyolitjatok le az uzletet?

En eleg sok mindent eladtam mar, legtobbet postai uton, de sok a szemelyes atvetel. Ilyenkor a varos egy tetszoleges pontjara elviszem, meg lehet nezni…


Most epp hirdetek kisautokat, egy ferfi irt is, hogy szeretne megnezni, de csak cimre jonne, o nem nezegeti az utcan.

Masik holgy pedig nem tud keprol valasztani, szeretne megnezni a ruhakat nalam.

En nem szeretnek idegent az otthonomba engedni. Ti hogy vagytok ezzel?


2021. aug. 11. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor adtam el háznál, de csak a kapuban, a házba nem jöttek be, kivéve amikor a kiságyat adtam el.


Ha feszélyez, hogy férfi, esetleg hívd oda hétvégén, amikor a férjed is otthon van.


Ha meg nagyon nem akarod házhoz hívni, akkor hagyd, majd megveszi más idővel :)

2021. aug. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Én is sokszor adok el és igen, volt olyan, aki bepofátlankodott, hogy nem gondolom ugye, hogy majd az utcán próbálja fel a kabátot(kocsival jött)..


Autóért meg ruhákért nem engednék be senkit, pláne mivel a használtan vásárlók nagyrésze olyan is.. Szervezd plázába, mekibe, ott teljesen normális az ilyesmi.

2021. aug. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Még a címet se szívesen adom meg, nemhogy beengedjem.

Eddig azt engedtem a legtovább, aki a babakocsiért jött, de őket is csak a folyosóra. Inkább elviszem messzebbre a cuccot.

2021. aug. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En is a kapuban szoktam. Ott is meglehet nézni simán. Ha nem tetsuik lesz más akinek kell. Nem engednék be senkit. Sőt ha nem szimpatikus nincs tárgyalás. Pl kamu fb profil, vsgy aki koszonni se bír stb.
2021. aug. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem engedek be senkit. Le lehet ülni egy plázában is megnézni a dolgokat. A nyugatinál a westendben van egy jofogást pont, direkt erre a célra. Ne engedd be!
2021. aug. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egyedul vagyok itthon, altalaban a gyerekkel.

3 lakasos tarsashazban lakunk (most nyaron koltoztunk ide, atmenetileg), de ebben a lepcsohazban csak en lakom, a szomszedokat sem ismerem. A ferjem szeptember 10 utan jon haza.


Csaladi hazba sem szivesen hivnam, nem kell tudnia hol az otthonunk, en sem vagyok kivancsi masera…

2021. aug. 11. 16:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Otthonomba senkit a kapu előtt vagy villamos megállóba igen .
2021. aug. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!