Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen elmés beszólásokat...

Milyen elmés beszólásokat hallottatok már kisgyerekektől, amiken szakadtatok?

Figyelt kérdés

2021. aug. 20. 00:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Ismerős mesélte, hogy a 2 éves kislány bekakilt a pelusba az apja mellett állva.


Apuka mondta, hogy "Büdös vagy te lány!"


A gyerek meg mérgesen nézett rá és visszavágott, hogy "A nénikéd a büdös!"

2021. aug. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

A fiam 2 múlt szoktam neki mondani, süket vagy?

Egyik este az apja szólt neki, nem reagált, majd egyszercsak

visszafordult és azt mondte

Nem hallom süket vagyok🤭

2021. aug. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Kislanyom 2,5 evesen elesett egyszer az udvaron es azt mondta: Anya, le kell borotvalni a konyokom😂 beborogatnira gondolt, de olyan jot nevettunk, hogy most mar ha ilyen van, hogy valaki megserult es borogatni kell, akkor automatikusan ezt mondjuk(a kislanyunk is,mar 5 eves), hogy kell egy kis borotvalas.
2021. aug. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

#3 vagyok

Bar ez nem beszolas, amit irtam" de ez jutott rogton eszembe, olyan vicces kis sztori:)

2021. aug. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Egy 3 éves kislányra vigyáztam, éppen ettünk.


Kislány, a poharát emelgetve: Tej, tej, tej!

Én, nevelő célzattal: Kérek szépen még tejet!

Kislány: Persze, igyál csak te is nyugodtan.

2021. aug. 20. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Volt egy pár.

Fiam: Anya, apa nem tudja hogy kell pukizni. Megtanítom neki.

És kioktatta az apját, hogy a vécén kell pukizni.

A lányom biciklijéről leesett a sárvédő. Ő meg a füléhez emelte, mintha telefon lenne: Hallo Mikulás? Igen, kérek egy Cara Mia jelmezt (Gomez szólítja Cara Miának Morticiát az Addams Familyben).

A gyerekek épp az élet fontos dolgait tárgyalták ki, kinek van kukaca és kinek nuncija.

Fiam: Anya, a papának kukaca van vagy nuncija?

Én: szerinted?

Lányom: ööö... orra!

Épp mérgelődtem "Ki van nyalva a feneketek, de nektek semmi sem elég". Mire a fiam: "De nem elég alaposan"

Nem beszólás volt, de nagyon vicces. Az Oroszlánkirály 3-at néztük. A fiam megfeledkezett magáról, és teljes átéléssel énekelte és táncolta Timon dalát.

Császármetszéssel születtek a gyerekeim. A fiam szerint így történt: "Anya, bementél a pocakkórházba és kivágták a pocakodat, igaz?"

2021. aug. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
1,5 èvesemnek mondtam, hogy kicsit kiborultam, mire azt vàlaszolta, hogy anya borulj vissza.
2021. aug. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem velem történt, de leírom.


Nővérem meg a barátja elmentek sétálni, irtó meleg volt, és vettek egy jégkrémet. Leültek egy padra, beszélgettek, odament egy kisgyerek a játszótérről, megnézte őket aztán megszólalt: Lehidalok!! Milyen jégkrémük van már!?!?

2021. aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Főnökömnek van egy 7 éves unokája, aki néha bent szokott lenni az irodában. Nagyon cuki kissrác, egyébként már kijelentette hogy szeret engem és ha nagy lesz én leszek a felesége :D

Nem igazán beszólás, de egyszer csak odajön hozzám és megszólal:

„Ha majd megnősz, lesz kisbaba a pocakodban. Még jó, hogy én nem lánynak születtem, én nem leszek terhes. Nekem nem fognak a seggemben turkálni.”

2021. aug. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

Hallomásból ismerek egy talán megtörtént dolgot.

Pici fiú egy eléggé szabadszájú család gyereke húsvétkor kiállt, hogy locsoló verset mond.


"Kicsike vagyok,

sámlira állok.

Onnan egy nagyot kiáltok,

a huha anyátok,

van-e még piátok!"


Na meg még egy vicc hozzá.


A kicsi 5 éves Marika és a hasonló korú Pistike a szüleikkel vannak a strandon. Rekkenő hőség van így nincs ruha az apróságokon.

A kicsi Marika kérdezi, anyuci, az ott micsoda, mutat a Pistike hasa alá?

Az kislányom ott az a fütyülő.


Elszalad a két pici gyerek. Majd egy negyed óra múlva újra megjelennek.

Marika sírós hangon megjegyzi, anyuci, én fújtam de nem fütyült...

2021. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!