Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik a legjobb gyermek...

Melyik a legjobb gyermek autósülés?

Figyelt kérdés
11kg-os a kisfiam. Márkára vagyok elsősorban kíváncsi, és hogy Budapesten hol lehet a legolcsóbban megvenni. /Negatív tapasztalatokat is várok, hogy melyiket ne vegyem meg./ Köszi:)
2010. aug. 29. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Römer King Plus van, 9-18 kg-ig. Nagyon szeretjük, biztonságos. Drága volt, 60 ezer. :(
2010. aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiamnak BébéConfort Axiss ülése van(9-18 kg).Ez is nagyon jó eredményeket írt el a teszteken,de húzós az ára,80 ezer ft volt.Számunkra a biztonsága a legfontosabb.Már a következő kategóriát is megvettük(15-36 kg)ez egy isofixes Römer ülés,ez olcsóbb volt,60 ezer ft.Nézd meg az ADAC,illetve az ÖMTC által készített teszteket,és az alapján el tudod dönteni,hogy melyik ülést vegyétek meg(illetve a pénztárcátok mit enged meg).
2010. aug. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Nekünk Kiddy ülésünk van, mert nekem nagyon tetszett benne, hogy nem öv van, hanem egy pajzs a gyerek előtt, ami az egész felső testét védi. És ebből nem tudnak kibújni mint az övből.

És meglepő módon a gyerekeim is nagyon szeretik, nem mintha érdekelt volna a véleményük.

2010. aug. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Megnézem azokat a teszteket.

2010. aug. 30. 20:37
 5/13 anonim ***** válasza:
Maxi Cosi 9-18,50ezer volt
2010. szept. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 octillery ***** válasza:

Az már alapból durva, hogy nem érdekel, hogy a gyerekednek tetszik-e vagy sem az ülés, mert úgyis te döntöd el... na jó de az ülés választásánál vedd figyelembe, hogy Ő fogja használni, ha a legjobbat szeretnéd neki mindenképpen ültetd bele mielőtt kiválasztod, hogy jól érzi-e magát benne.

Nekünk BeSafe combi x3 van (isofixes) 399 Euró volt.

Most múlt egy éves és még menetiránynak háttal utazik és így is szeretnénk még min. 2 éves koráig.

2010. szept. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Espiro.0-25kg-ig jó.Szerintem jó,és sokáig elég.Nem kell cserélgetni később sem.
2010. szept. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
"Az már alapból durva, hogy nem érdekel, hogy a gyerekednek tetszik-e vagy sem az ülés, mert úgyis te döntöd el.."-> bocsi, de ezt mire írod? Én ilyet hol írtam, hogy nem érdekel, hogy nem érdekel, hogy a gyermekemnek tetszik-e vagy sem? Még jó, hogy fontos, hogy kényelmes legyen neki, hiszen ő fog benne ülni. A másikat is azért adom el, mert már neki nem volt kényelmes.
2010. szept. 26. 22:28
 9/13 anonim ***** válasza:
11:56.osnak irta nnem neked,kedves kérdező!!!:)
2010. szept. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Römer vagy BeSafe. Mi beleültettük a majdnem 1 éves fiamat a Cybexbe (olyan, mint a Kiddy, pajzs van előtte), de nagyon nem tetszett neki. Konkrétan üvöltött benne. Aztán belepróbáltuk a Römerbe meg a Maxi Cosiba és semmi baja nem volt. A Maxi C.-ba furcsán ült, ezért nekem a Römer tetszett. A BeSafet nem próbáltuk, de ismerősünknek van és imádják. Az sem olcsó, de nagyon jó a tesztje. (Mattiban kapni pl) Nekem ebben a pajzsosban az sem tetszett, hogy melegben még elölről is melegíti. Persze biztos nagyon biztonságos, de ha a gyerek egész úton ordít, akkor már mégsem annyira..
2010. szept. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!