Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Na jó. Szerintetek most...

Na jó. Szerintetek most aggódnom kéne, vagy mit csináljak? Rossz érzésem van nagyon.

Figyelt kérdés
Kezdem előlről,jó?Van egy 23 hónapos kislányunk,akinél mint kiderült,allergiás,de nem tudjuk pontosan,hogy mire,mert még nem csinálnak tesztet ilyen pici babának.Mire kiderült,három hónapon keresztül heti szinten jártunk a gyerekorvoshoz,mert fojt az orra,meg köhögött,és azt hittük,hogy meg van fázva.Az orvos köpetetőket,meg minden nyavaját fel irt neki,mikor a harmadik hónap végén rákérdeztem,hogy nem lehet-e allergia.Akkor adott egy allergia gyógyszert,amitől el is múlt neki,ugyhogy tuti az volt.Múltkor vendégségbe mentünk,ahol volt szobakutya.Negyed óra után elkezdett a kislányom köhögni,meg folyt az orra,de el is múlt neki estére.Ma elvittem az orvoshoz,meg felhólyagosodott neki az inye a fogától,meg azért megnézettem,hogy egészséges-e.Meghallgatta,azt mondja,semmi komolyat nem hall.De mi az a semmi komoly.Akkor most hall valamit,vagy nem.Mert ezt nem hallotta meg amikor megkérdeztem,csak annyit mondott,biztos az allergiától köhögött.Most meg mondta barátnőm,hogy a kisbabájának nem vette észre ugyanaez az orvos,hogy szívzöreje van.Egy másik orvos mondta neki.Most meg ideges vagyok,hogy ha tényleg halll valamit,holott nem mondja,csak azt hogy semmi komoly,akkor mi van,ha ez is olyan,csak félrehallja?Amugy már nekem is ő volt a gyerekorvosom születésemtől kezdve
2010. aug. 30. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
megbízol benne v nem? ha igen, akkor minden ok, ha nem, akkor keress olyan dokit, akinek a szava ér valamit neked. legalábbis én ezt tettem és cseppet sem bántam meg.
2010. aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!