Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák,szokott olyan lenni,...

Anyukák,szokott olyan lenni, hogy ti alszotok, míg a férjetek vigyáz a gyermekre? Milyen gyakran van ez?

Figyelt kérdés

#Anya alvás
2021. szept. 10. 12:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk ez lesz az elején, férjem ezért vett ki szabit, mert császár után nehéz lesz az első hét.
2021. szept. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Napközben dolgozik, utána az idős szüleihez megy, este 7-re ér haza. Nem kel éjjel a gyerekhez hétvégén se, mert nem ébred fel. Reggel is én kelek fel, amikor a gyerek is. Hétvégén is kell a szüleihez mennie, és még közös időt is szeretnénk eltölteni. Hát így jártam.
2021. szept. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
Az első 2 héten volt, hogy délután tudtam aludni, mert a férjem itthon volt. Azóta egyszer fordult elő, hogy elaludtam és addig elment vele sétálni. Egyébként ha itthon is vagyunk mind a ketten és pihenünk, képtelen vagyok úgy elszunyókálni, ha a gyerek ébren van, mert ha a férjem egyszer becsukja a szemét akkor úgy is marad. Szóval ebből a szempontból nem bízok meg benne. 😅
2021. szept. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem. A gyerek velem alszik éjjel, így alszik jól és én is meg a férjem is. Nappal 2x alszik,mindig én altatom. A férjem dolgozik általában.
2021. szept. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk az elején volt olyan, hogy a hétvégi éjjeli keléseket átvállalta a férjem. Tápszeres volt,így simán megoldható volt.
2021. szept. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%

2 éves a nagy, 1 hónapos a pici.

Sosem volt olyan, hogy a férjem lett volna valamelyikkel, en meg aludtam volna.

Megmondom őszintén, nem is vártam el sosem. Ő dolgozik, koránkel, elfárad. En meg ezert vagyok itthon

2021. szept. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk mindig ez van. Ha gyereket csinálni tudott, akkor fent is tud maradni vele.
2021. szept. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hiába van itthon a férjem már másfél éve (amióta megszületett a lányom), én nem tudok úgy aludni, hogy ők ébren vannak. Sose tudtam. Napközben egyáltalán nem, akkor sem, amikor egész éjjel és egész nap szoptattam. Én nagyon könnyen felkelek, és már nem tudok visszaaludni.
2021. szept. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Még az első 3 hónapba volt, hogy délután lefeküdtem mert a fiam nagyon hasfájós volt és éjjel semmit nem aludtam. Ő aludt mert reggel dokgozni ment, aztán mikor haza jött át vette a gyereket, hogy tudjak 1 2 órát aludni.
2021. szept. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
22%
Na a #7 megérkezett...hurrá! (Irónia)
2021. szept. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!