Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ezzel most rosszat tettem az...

Ezzel most rosszat tettem az öcsémnek?

Figyelt kérdés

Na szóval. Rám bízták tegnap a tesómat, mert anyáék elmentek a Tescoba és nem akarták vinni mert már nagyon fáradt volt. 2 éves egyébként. Végig nyüglődött mellettem, forgolódott össze vissza, próbáltam simogatni a hátát, hol mellé bújtam, hol kimentem hogy ne zavarjam.

Utánnam jött, és azt szerette volna ha olvasok neki. Oké el is kezdtem.

Aztán mindketten lefeküdtünk egymás mellé, én meg magamnak ilyen asmr-t kapcsoltam hátha hamarabb el alszok. Pont úgy raktam a telefonom hogy ő is én is halljuk, gondoltam rá is jó hatással lesz. Közepes hangerőn volt. Sikerült is, arra keltünk fel hogy anyáék haza értek.

Na én ezt ma elmeséltem barátnőmnek aki konkrétan úgy leszídott hogy én mit képzelek magamról és hát hogy az öcsém halláskárosodást fog szenvedni és így meg úgy. Mondtam neki, hogy nem közvetlen a füle mellett volt, hanem a fejénél. Szerintetek is rosszat tettem? Mert szerintem abszolút nem.


2021. szept. 12. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy tettél rosszat..
2021. szept. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Nem tettél rosszat, az asmr ráadásul suttogás nem? akkor hogy károsodna az alvása? Barátnő elég buta XD
2021. szept. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy tettél rosszat. Ha olyan hangos lett volna, hidd el jelzte volna az öcséd. A nagyon hangos és tartós zene/zaj okozhat halláskárosodást, kb mint egy koncert.
2021. szept. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Ügyesen elaltattad. Ennyi történt.

Pici babáknak meg hajszárítót, porszívót szoktak bekapcsolni, hogy megnyugodjon. Az sokkal hangosabb.

Arra vigyázz, hogy ezt ne tedd gyakran, mert a kisgyerekek hamar rászoknak az ilyesmire, és 2-3 alkalom után már csak erre fog elaludni.

2021. szept. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!