Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol veszitek a nadrágot?

Hol veszitek a nadrágot?

Figyelt kérdés

Anyukák ,akiknek a gyermeke vékony alkat ,főleg derékban ti hol vesztek nadrágot ? Online oldal is lehet... 3,5 éves kisfiúról van szó.

Nagyon nehezen tudok neki jó nadrágot venni,mert hosszban jó ,de derékban meg nagy. Olyat szoktam ami megkötös a derekánál de ugye jobb lenne , ha könnyebben le tudná húzni az oviban mikor pisilni megy, természetesen segítenek neki ,de akkor is...


2021. szept. 20. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, mert minden boltból van 1-2 jó, kimondottan vékony alkata valót nem találtam. De én vidéken lakók, nincs annyi bolt mint Pesten.


Kikben vegyes de ott vettem többször vékony alkata való farmert, bár ritka.


Lidl, Aldi állítható, de vékonyabb szabású mint a H&m állítható.


Én sokáig gumit fűztem bele, aztán pár hónap múlva mikor belenőtt a dereka is, ki szedtem.


Reserved, sinsey. Innen is rendelek, itt is van ami jó van ami bő.

2021. szept. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Auchan! első vagyok. Ott feles a méret a többihez képest, ott találok mindig amikor hosszra már kinőtte, de széltében még nagy a következő méret. Felsővel is így vagyok
2021. szept. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Takko-ban is ki lehet fogni ilyeneket. Nekem néha sikerül.


Amúgy az a “poén”, hogy a 104-es nadrágjai dereka ugyanakkorák, mint a 116-122-eseké…

2021. szept. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
KiK-ben és pepcoban szoktam extrém vékony dereku kislanyomra (4 éves) állítható deréku nadragokat venni.
2021. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!