Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen anyagokból kellene...

Milyen anyagokból kellene tartós figurákat készíteni játékhoz?

Figyelt kérdés
Varrás nem jöhet szóba. A gyurmára gondoltam először, de az sajnos nem elég tartós, mert könnyen deformálódik. Forgatható, térbeli figurát szeretnék, amit ki lehetne festeni vagy eleve a megfelelő színekből megformálni. Képzeletbeli lények lennének. Valakinek esetleg valamilyen ötlet?
2021. szept. 26. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Horgolás esetleg?
2021. szept. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Égethetö gyurma, sokerámia, agyag, kenyérgyurma, fábol, müanyagbol, csontbol kifararagva, papirmasé, ......... Olyan sokféle van, hogy felsorolni is nehéz. Legyél kreativ! Vagy ha az nem megy akkor miért akarsz kreativkodni?
2021. szept. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fát nem tudnék formázni, műanyagot sem hinném. A papír nem elég tartós. Szerintem valamilyen tartósabb gyurmát találok ki, köszönöm.
2021. szept. 26. 23:05
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
mi gyerekkorunkban a suliban hasznaltunk olyat, aminek az volt a neve hogy modurit. ez formalhato, gyurmazhato es festheto anyag, amit aztan azt hiszem vizben ki kell fozni, es akkor kemeny lesz, mint egy szobor. Eleg drága volt akkoriban. Probalj rákeresni, en szlovakiai vagyok, nem tudom Magyarorszagon milyen név alatt árulják.
2021. szept. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak gyurmak amik makketezo gyurmak ki kell sutni kb 5 perc forro sutoben es mintha muanyag lenne de konnyen torik
2021. szept. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Gesztenyebábu? Parafadugó bábu?
2021. szept. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkorunkban (25 éve) volt valami kifôzhetô gyurma, ami megkeményedett. Azt festeni nem kell, mert eleve szines, de nem tudom milyen néven kapható.


De lehet még só-liszt gyurma is. Ha megszárad, akrillfestékkel kifested és lelakkozod.

2021. szept. 27. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Levegőn száradó gyurma. Fimo, pl
2021. szept. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
viz alapú gyurma
2021. szept. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ki fogom próbálgatni ezeket a gyurmákat :)
2021. szept. 28. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!