Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A nagy márkás cipők mitől...

A nagy márkás cipők mitől jobbak?( richter,dd step...)

Figyelt kérdés

Most csak azért kérdezem,mert 1hónap alatt kinőtte a gyerek a dd step cipőt meg a richter szandit. Mitől jobbak? A bokát kell fogniuk,persze ezek bőr cipők.

De pl deichmannba is látok sokszor olyat ami fele ennyi és bokáig ér az is.


2021. okt. 1. 10:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Semmivel. De nem csak a bokát kell fogni. Talpa hajlékony kell legyen és nem formázott.

De egyébként a supinált cipő is ilyen. 10 felett csinálják a fanci cipőcskéket. Hát mi helyben csináltattuk. Nem a legmenőbb, nem márkás de ugyan olyan jó. 5ezer volt a recepttel.

2021. okt. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen az lemaradt hogy hajlékony. Formázott alatt mire gondolsz?
2021. okt. 1. 10:55
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Supinált. A talpbetét nem egyenes hanem van egy kialakítása
2021. okt. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
A dd step minden csak nem jó. A deichmanosok nem tartják a bokát. Kemény kell legyen a kérge, nem csak magas.
2021. okt. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Szupináltat nem veszek. Hát nem tudom a richter egy rakás...1hónap alatt szétesett a varrásnál a szandi. Dd stepet vettem eddig 2t. De nekem azt mondták ne legyen merev a talpa,ezek puhák.Az elefanten tartja a bokát pl.de árkan kb ugyan az.


Ti milyen márkát ajánlotok akkor?

Azért havi 30ezer 2cipőért😅

2021. okt. 1. 12:09
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Biztos le leszek pontotva masok altal, de nem erdekel.

Mi pont emiatt, mert rohadt draga egy dd step meg ilyesmi cipők es a gyerekem kinövi par het alatt. Mikor megtanultak jarni, akkor eleinte meg szipiszupi markas cipoket vettünk. Masfel-2 eves korukban valtottunk es en nem vettem csak siman a deichmannbol kb 6ezer forintokert, nike-t,adidast néha. A nagyobb gyerekem 8 eves es koszoni szepen semmi baja, teljesen egeszseges a laba, nem ludtalpas stb.

2021. okt. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Csak superfitet és primigit adtam a gyerekre.
2021. okt. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Mint 7. Amíg nem jár stabilan, én biztos nem veszek auchanban meg deichmannban. A primigi nagyon jó, g.cidrága, de ez van. Cipőn mi amúgy sem spórolunk, magunknak sem. Különben a decathlonban érdemes megnézni.
2021. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Az egyik gyereknek ott vettem cipőt,ahol tudtam,kínaiban is, mert akkor azt tudtuk megfizetni,minden rendben a lábával.


Kicsinek szupináltak,szamos,d d step,minden rendben a lábával.


Én szerintem ha egészséges alapból a gyerek lába,tök mindegy mit adsz rá.

2021. okt. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Most a benti szandit megvettem használtan, a cipőn nem szoktunk spórolni max néha a szandit használtan veszem. Csak eddig nem havonta kellett. Hát idén inkább magamnak nrm veszek csak kínait. Stabilan jár régóta,de a hétvégén megnézi ortopédus is. Inkább a csizma miatt kérdezem mert 20e egy csizma...és lehet 2 kell...abból ha jó a deichmannos nem vennék richtert :(
2021. okt. 1. 13:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!