Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » PlayDoh gyurmát hol lehet...

PlayDoh gyurmát hol lehet venni kiegészítőkkel?

Figyelt kérdés

Neten találtam, ha boltban nem kapok akkor marad a rendelés, de az csak a végső eset.


Játékboltban találtam, de nagyon drága… ami a neten 5-6 ezer.. boltban 10 ezer…

1-2 marketben is láttam, de az meg csak a tégelyes gyurma volt, nem járt hozzá semmi.


Nincs semmilyen készletünk, de az oviban gyurmaláz van, így természetesen nagyon kell itthonra:) pedig már nem sokára 5 éves a fiam.. szerintem utoljára 2.5 évesen nyúlt hozzá.. nem szeretnék több tízezret áldozni rá, gondolom csak fellángolás


2021. okt. 11. 11:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen kiegészítők kellenek? pl. Tesco-ban maga a play doh gyakran van olcsón, több szín szokott lenni, jó áron. Nálunk kiegészítőnek van süti kiszúró, meg kis nyújtófa meg nagyanyám régi derelyevágója és elég neki. Az állataival szokott még játszani, begyúrja őket, lábnyomot hagynak a kinyújtott playdoh-n stb. Formázáshoz se kell semmi... Még a fapálcikáknak volt egy időben sikere, amik olyanok, mint a jégkrém pálcák, mi az auchanban vettük.


Igazából belegondolva nem kell más kiegészítő. Mi nem voltunk anno szegények, mindenfélét megkaptam, csak akkoriban nem is volt ennyi dolog. Én emlékszem 6-7 éves koromban kaptam először play doh-t akkoriban nem voltak még ilyen extra készletek, volt egy kis műanyag kés meg egy kinyomó hozzá meg volt három szín és úgy voltam vele, hogy ez a világ legjobb dolga.


Manapság meg az ember a 3 évesnek vesz egy 32 színű csomagot, 54 darabos kiegészítővel és egyrészt a gyerek azt se tudja hova kapjon, másrészt mi szülők trenírozzuk arra, hogy semmi se elég neki, holott egy óvodás el van egy bottal is a kertben, ha hagyja neki az ember, hogy ellegyen..


Ez nem leszólás, mert én is beleestem ebbe a hibába, csak akkor gondolkodtam el, mikor a 3 évesnek megvettem a 64 színű crayola zsírkréta készletet csak úgy, holott én anno még 8-9 évesen még annak is örültem volna, ha az a főajándék karácsonykor, mert amúgy 12 színnel is boldogultam egész évben annyi idősen is... Ugye rájöttem, hogy magamnak csinálom a fejfájást, meg a kiadásokat és nem is biztos, hogy a gyerek igényelné, ha nem én generálnám.

2021. okt. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!