Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol tudnék ilyet venni Debrece...

Hol tudnék ilyet venni Debrecenben? Az ár itt is megfelel csak szállítással már durva. Link lennt

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 2. 14:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan a rózsaszín happy birthdays gyertyákra gondoltam
2010. szept. 2. 14:14
 2/7 anonim ***** válasza:
a müllerben láttam !!!
2010. szept. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nalunk ez 2 euro. Az otthoni 100Ft-os bolthoz hasonlo boltokban lehet kapni, csak itt Euro2 a bolt neve.
2010. szept. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Régebben a Kossuth utcán a színházzal majdnem szemben volt egy party bolt szerintem nézd meg ott.
2010. szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ott már virágos van meg lufis bolt.


én tutkóra láttam a müllerben de nem csak rózsaszin hanem vegyes szinekben van pontos árat nem tudok sajnos pedig én is szemeztem fele ott is egy ezres felett van.

2010. szept. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat :)
2010. szept. 2. 15:30
 7/7 anonim ***** válasza:

A Dózsa György utcán is van lufis bolt, én onnan vettem nyáron szülinapi gyertyát. Erre pontosan nem emlékszem, de nézd meg ott is!

esetleg még meg is rendelhetnék neked, és akkor nem kell postaköltséget fizetni, gondolom én :)

2010. szept. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!