Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez hulye karacsonyi otlet?

Ez hulye karacsonyi otlet?

Figyelt kérdés

14 honapos a kislanyom. Nezegetem a karacsonyi ajandekokat es minduntalan a babaknal lyukadok ki. Van egy babaja aminek fesulgeti a hajat meg a plussoket hozza nekem mindig. Kiszivja az orrukat orrszivoval itatja oket eteti a cumisuveggel meg jatek kanallal az allatos plussoket simogatja, es ugy mozgatja oket egymassal szemben mintha kommunikalnanak vagy ilyesmi. Meg kozbe gagyaraszik is mintha beszelnenek. Ezeket persze tolem latta mert en jatszok el neki szitukat igy. Viszont nezem a rendelos oldalakat es ilyen babakat kis konyhaval meg berendezesekkel joval kesobbi korszakra irja 3+ stb. Tok mas tipusu jatekokat mutat 1-2 evre. Szerintetek erdemes olyan kisebb szettet venni amiben van 1-2 targy babaval? Vagy hulyeseg? Csak engem utanoz es nem erti hogy mi a lenyege az ilyen szerepjatekoknak? Kicsi meg elvileg babazashoz (a webshopok kinalata alapjan).


Bocs ha hulye kerdes elso gyerek 🙈


2021. nov. 17. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Miért, mi a lényege az ilyen szerepjátékoknak?
2021. nov. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha màr most èrdekli, akkor siman eljàtszana vele. Az csak egy àtlag, hogy mikor kezdenek èrdeklődni, amit ott ìrnak.
2021. nov. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most még utánoz téged, babakonyha akkor fogja érdekelni, ha gyakran lát téged főzni. Olyasmiket vennék játék verzióban, amiket napi szinten lát, pl. babakád babával, mert fürdetni szoktad, ilyenek.
2021. nov. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem az ilyen bababutoros szett hülyeség. Rengeteget babázik a lánym, van baba, plüssök és egy fa kiskonyha, edények, kaják, ezen felül mindent eljátszik más dolgokkal, amit otthon talál. Nem vagyok híve a nagydarab műanyagok halmozásának, amit kapott babaház, babakád nem érdekelte soha, pedig már nagy, a konyhát másfélévesen kapta, játszott vele azonnal.
2021. nov. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az 1 éves is konyházott már és babázott

A hintalovat is 3 évesnek írják.. a 3évesemet akkor érdekli, ha a 1,5 èves akar vele játszani.


Vagy a motorokat 2 èveseknek javasolják..

A 1,5 évesem meg már futóbicajozik.


Szóval ez csak iránymutató, te ismered a gyereked

2021. nov. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
azt kövesd, amit ő csinál, ne a babaáruházak "definícióit". figyeld meg, milyen hétköznapi tevékenységek érdeklik, és olyasmire hajazó játékot (vagy akár a rendes hétköznapi tárgy gyerekverzióját) vegyél neki. de azt is vedd figyelembe, hogy karácsonyig még van bő egy hónap, ami ebben a korban elég sokat számít, addig változhat, hogy mivel játszik szívesen :)
2021. nov. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Off: nekem is pont ennyi idős a kislányom és UGYANEZEKET csinálja (nekem a kezembe is nyomja a plüssöket és bábozni kell vele), annyira el tudtam képzelnk a leírásodat! Ja, és emellé ő is folyamatosan gagyorászik. Szerintem jó ötlet, te ismered a babádat!
2021. nov. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!