Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kortól vinnéd...

Hány éves kortól vinnéd korcsolyázni a gyereked?

Figyelt kérdés

Emlékszem, hogy én jártam az ovival korcsolyázni a Városligetbe, de nem emlékszem, hány évesen.


Aki vitte már a gyerekét, hány évesen? Élvezte?

Aki még nem, hány éves kortól vinné?


2021. nov. 18. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
5 évesen kezdte, de addig is jártunk, tehát már korábban elkezdett ismerkedni vele.
2021. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első gyerekemet 2,5 évesen vittem. Nagyon tetszett neki (bár akkor még alig bírt haladni vele), majd a 3. szülinapjára kapott egysoros görkorit. Azzal nyáron gyakorolt, a következő télen már egész jól ment a jégkori is. Azóta is egyre jobban nyomja.

A második gyerekem kb 3-3,5 évesen korizott előszőr. Neki nehezebben ment. A következő években se lett a kedvence. De ők mentek az ovival is.

2021. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
4 évesen tanult meg korizni, mi egy tó partján lakunk és sokat vittük le, szerette.
2021. nov. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb4-5 évesen ment az ovival korcsolyázni,onnantól viszont minden évben el viszem télen korcsolyázni 1 szezon maradt ki mert korcsolya balesete volt eltörte az ujját .
2021. nov. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3 éves a kislányom, Mikulásra egy kétélű korcsolyát fog kapni
2021. nov. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
6 éves most és most mentek az ovival. A csoporttársai közül csak 1 van, aki kisebb kora óta jár, ő hokizik.
2021. nov. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!