Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan egyedülálló...

Van itt olyan egyedülálló anya, aki óvodás korú gyermekeiről különválás után pár évvel lemondott?

Figyelt kérdés
Röviden, nem így terveztem az életem, családban szerettem volna a gyermekeimet felnevelni. 2 éves koruktól, 3 éve vagyok velük egyedül. Segítségem egy babysitteren kívül nincs. Anyagilag épphogy kijövünk, az apa keresete 7 számjegy közeli. Gondolkodom, hogy lemondok a gyermekeimről, mielőtt teljesen tönkreteszem őket a leterheltségem, türelmetlenségem, örömtelenségem, depresszióm miatt. A gyerekeken már elég komolyan látszódnak a sérülések. Vívódom... Kérem csak az írjon, aki ítéletmentesen, saját, vagy közeli hozzátartozó tapasztalatainak megosztásával segíteni tud.

2021. nov. 23. 17:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%

Én nem mondanék le, hanem az apukához helyezném őket, amíg rendbe nem szedem magam, lelkileg anyagilag mindenhogy.

Kitartást kívánok, remélem sikerül megtalálnod a megfelelő megoldást.

2021. nov. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%

Létezik olyan szolgáltatás, hogy nappali nevelőszülő. Ők hozzák viszik a gyerekeket oviba, vigyáznak rájuk egész nap, és olcsóbb mint a bébiszitter. Ezt az Örökbefogadás. csoportban olvastam anno, egy egyedülálló anyuka kért ilyen segítséget, mert tanul és dolgozik egyszerre. Nagyon sok ilyen segélyszervezetet linkeltek be, sajnos egyet sem mentettem le, az anyuka meg azóta törölte a posztot (sokan bántották)

Én a helyedben tuti megpróbálnék egy ilyet előbb, hiszen ez nem bébiszitter, sokkal több időd lesz hogy rendbe tedd az életed, de mégis nálad maradnak.

2021. nov. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Lemondani akarsz róluk? Nem inkább az apjuknál elhelyeztetni őket?
2021. nov. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Egyébiránt a lemondással tennéd igazan tönkre őket.
2021. nov. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
A lemondást úgy értem, hogy a kizárólagos felügyeleti jogot az apukájuké lenne. Én lennék 2 hetente hétvégi anyuka, én fizetném a gyerektartást. Az apukájuk élete rendben van, új párkapcsolata van, jó fizetése, biztos segítő családi háttere. Nem eldobni szeretném a gyermekeimet hanem jobb életet nekik, mielőtt tönkremennek mellettem.
2021. nov. 23. 17:52
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ah, értem. Nos, ezzel nincs semmi baj. Csináld, ha az apa is így akarja.
2021. nov. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
38%
Az apa megbízható? Akarja ezt ő is? Mert elég érdekes, hogy most simán csak nézi, hogy anyagilag szűkölködnek a gyerekei, ő meg jól él.
2021. nov. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
29%

Kérni kell a gyermektartási díj megemelését. Akkor anyagilag jobb helyzetben leszel.

Az apuka férj is volt és akarta a gyerekeket? Ha nem akkor, nem hiszem, hogy magára vállalná a nevelésüket.

2021. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

Apuka akarja e ezt? Bírni fogja e?

Nem lenne jobb az osztoo felügyelet 1 hét nálad 1 hét apánál? Vagy 2 hét ott 2 hét nálad?

Jól átgondoltad....

Biztos nem tudod folytatni?

2021. nov. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi de a gyerek nem egy plüss játék ha most az apjuknak adod felügyeletet és te csak hétvégi anyuci akarsz lenni már nem lehet vissza csinálni.

De egyáltalán akarja az apuka a gyerekeket? És az új nője is ? Mert te láthatólag nem akarod gyerekeidet,de mi van ha apuka sem akarja .

2021. nov. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!