Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves kisfiam szájában...

Két éves kisfiam szájában jobb oldalt felül a fogával szemben van egy fehér folt. Néha fájdítsa. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Pár hete a másik oldalon volt, fertőtlenítgettem és négy nap alatt elmúlt. Ez gomba? Mit javasoltok rá? Persze az aki már találkozott ilyennel.
2010. szept. 5. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Valami szájfertőzés!

Nekünk sárga győgyszertári ecsetelőt írt rá a doki, napi 4-5 alkalommal kaja ivás utàn bekentem, de az egész száját ínyét nyelvét, mert nekünk is egyik nap csak az egyik oldalt, majd a másik oldalt is lett, tovább fertőződött, fájt neki us, enni sem akart. Miutàn elmúlt még 3 napig kentem neki reggel este.

Mindene sárga lett az ecsetelőtől, szája figa arca, de lekopott.

2010. szept. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Afta.


Most nagyon sok kisgyerekestől hallom, hogy ezzel szenved a kicsije :(


Gyógyszertárban lehet és kell is rá ecsetelőt-mert nagyon gyorsan tud fertőződni és ha nagyon fáj a kicsinek nem eszik, nem iszik... Az könnyen bajhoz vezethet.

2010. szept. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szájfertőzés! Nekem is volt és nagyon fáj ám! Majd meg vesztem ha hozzáért az étel! Irány az orvos mert nem csak ecsetelni kell, valami baciölőt is kellett szedni!
2010. szept. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző volta, még annyit hogy fertőz, szóval se puszi, se közös pohár, kanál, nem érintkezni a nyálával!
2010. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!