Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz anya vagyok, ha majdnem...

Rossz anya vagyok, ha majdnem 3 éves mire megszerettem?

Figyelt kérdés
A férjem erőltette a gyerek témát, én nem akartam annyira, aztán be is csúszott véletlenül egyetlen védekezés nélküli estéből. Elvetetni nem szerettem volna én sem. De nem voltam vele túl jó kapcsolatban, elláttam rendesen, játszottam vele, ápoltam, ölelegetten, vittem sétálni, de most 3 éves kora előtt nem sokkal kezdtem azt érezni hogy tényleg szeretem, hogy hiányzik ha nem látom, hogy fontos, most kezdek vele igazán anya lenni. És már bánom az elmúlt majd 3 évet. Lehet hogy véglegesen elrontottam a kapcsolatunk? Nagyon apás, mert a férjem első perctől mintaapa, amit amúgy nem "irigylek" tőle, inkább büszke vagyok rá legalább.
2021. nov. 29. 01:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

ne rágódj ezen, ez tiszta hülyeség

akkor lennél rossz anya, ha szarnál a gyerekre, de ez nem áll fenn

2021. nov. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Én hetekig nem tudtam a lányom szeretni, mert valahogy nem tudatosult bennem hogy anya lettem. Aztán hirtelen meg imádtam, de így is amióta megszuletett apás a lányom. Nem vagy rossz anya, neked csak több idő kellett feldolgozni, hogy, szülő lettél.
2021. nov. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem rossz anya vagy, csak őszinte
2021. nov. 29. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Nálam is hetekig eltartott az első gyereknél hogy meg szeresem 2-3 hét .


Te őszinte vagy de nekem furcsa hogy 3 év kellett hogy megszeresd.

Az már túl sok ídő .

2021. nov. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Majd kidolgozza magából önismeretben, ha lesz rá igénye. De mivel tökéletes anya nincs (de apa sem), ezért ilyen-olyan dolgokat mindenkinek meg kell élnie a szüleivel kapcsolatban, amik nem jók. Néha nem is gondolnánk mi az ami a gyereket valóban mélyen érinti.

Engedd el a múltat és foglalkozz a jelennel! Nem vagy szar anya. Éppen elég jó anya vagy!

2021. nov. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

A leírásod alapján a gyerek semmit nem érzékelt abból, hogy te 3 évig így éreztél, hisz nem mutattad felé, és addig is megtettél érte mindent. Én ezért nem gondolom, hogy a kapcsolatotokra ez bármilyen negatív hatást gyakorolt volna, maximum neked van bűntudatod. Ő valószínűleg nem is érez semmi változást, elvégre nem az van, hogy 3 éves koráig lesz*rtad, aztán meg hirtelen elkezdtél mintaanya lenni.

Apás lehet mindentől függetlenül is, a lányok sokszor azok, én is az voltam, pedig anyukám (számomra) a legjobb anya a világon.

2021. nov. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Ellatad? Igen

Gondoztad? Igen

Szamithatott rad? Igen

Ezek egy anya kotelessegei megtetted

Az érzéseinket nem mi választjuk meg

Oszinten szolva nekem kb egy evbe telt es ugy erzem ahogy egyre nagyobb ugy szeretem ot egyre jobban

A pici babakkal nem birok mit kezdeni rettenetes unalmas

3 evesen meg beszel szobatiszta es sok programot lehet vele csinalni mar nem egy zsak krumpli vegre :)

2021. nov. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10%
Az vagy!És még dicsekszel is vele!😡😡😡😡
2021. nov. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Dicsekszek? Hol?
2021. nov. 29. 11:02
 10/12 anonim ***** válasza:
21%
Elég rossz anya vagy igen. 3 évbe teljen megkedvelni a saját gyerekedet pfff.
2021. nov. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!